Povezane vesti

Zvezda predstavila Dalsija: "Zbog Milojevića sam postao ovo, sve što imam, kažem na terenu"

Zvezda predstavila Dalsija: "Zbog Milojevića sam postao ovo, sve što imam, kažem na terenu"

Telegraf pre 12 dana
Fudbalski klub Crvena zvezde predstavio je na stadionu "Rajko Mitić" novo pojačanje, Dalsija. Prisutnima se obratio sportski direktor Mitar Mrkela, koji je je istakao da je Vladan Milojević želeo ovog fudbalera. -Dobar dan svima, želim da predstavim… »
Milojević obavio prozivku šampiona: Nadam se još jednoj trofejnoj sezoni

Milojević obavio prozivku šampiona: Nadam se još jednoj trofejnoj sezoni

Kurir pre 11 dana
Fudbaleri Crvene zvezde nakon uspešno završene sezone 2023/24, započinju pripreme za novu, a očekivanja pred sam start je izneo šef stručnog štaba - Vladan Milojević. - Imali smo nekih dvedesetak dana da se odmorimo, mislim da smo zaslužili ovaj… »
Zvezda želi šampionski jubilej! Terzić opširno pričao o predstojećem prelaznom roku i daljim planovima crveno - belih!

Zvezda želi šampionski jubilej! Terzić opširno pričao o predstojećem prelaznom roku i daljim planovima crveno - belih!

Kurir pre 11 dana
Fudbaleri Crvene zvezde su se okupili i odradili prvi trening u novoj takmičarskoj godini, a očekivanja pred sezonu koja sledi izneo je generalni direktor našeg kluba Zvezdan Terzić. Za početak, Terzić se obratio igračima. - Dalsiju želim… »
Terzić: "Zvezda i OFK Beograd nemaju nikakvu saradnju"

Terzić: "Zvezda i OFK Beograd nemaju nikakvu saradnju"

Telegraf pre 11 dana
Generalni direktor Zvezde odgovorio je na pitanje o radu sa Romantičarima. Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić govorio je za prisutne medije o brojnim temama, a povodom početka priprema kluba za novu sezonu. Igrači su se danas iskupili na… »
Zvezdan Terzić pred početak priprema: "Radonjić interesantan, Glazer ne sme da ode, a Hvang..."

Zvezdan Terzić pred početak priprema: "Radonjić interesantan, Glazer ne sme da ode, a Hvang..."

Telegraf pre 11 dana
On je govorio o mnogim temama. Fudbaleri Crvene zvezde su spremni za pripreme, odnosno prvi deo na Zlatiboru, dok su se odazvali i igrači, bar oni koji nisu sa reprezentacijom. Prisutnima se obratio i generalni direktor kluba Zvezdan Terzić, koji je… »
Zvezda počela pripreme, gde je Milan Borjan? Vladan Milojević se oglasio o bivšem kapitenu crveno-belih

Zvezda počela pripreme, gde je Milan Borjan? Vladan Milojević se oglasio o bivšem kapitenu crveno-belih

Mondo pre 11 dana
FK Crvena zvezda prvi put je trenirala na "Marakani" i tako započela sezonu 2024/25. FK Crvena zvezda prvi put je trenirala na "Marakani" i tako započela sezonu 2024/25. FK Crvena zvezda počela je pripreme za sezonu 2024/25, u kojoj će u Srbiji… »
Vladan Milojević obavio prozivku, pa pomenuo Borjana: "Koliko znam, on ima ugovor sa Slovanom, videćemo..."

Vladan Milojević obavio prozivku, pa pomenuo Borjana: "Koliko znam, on ima ugovor sa Slovanom, videćemo..."

Telegraf pre 11 dana
Da li će iskusni čuvar mreže ostati u klubu? Fudbaleri Crvene zvezde su spremni za početak priprema, gde će faliti i određeni broj igrača, koji su opravdano odsutni. Pred prvi deo priprema na Zlatiboru se prisutnima obratio i Vladan Milojević… »
Zvezdan Terzić ušao u svlačionicu i direktno se obratio fudbalerima: "Za Zvezdu treba poseban DNK i genetika"

Zvezdan Terzić ušao u svlačionicu i direktno se obratio fudbalerima: "Za Zvezdu treba poseban DNK i genetika"

Telegraf pre 11 dana
Generalni direktor kluba imao je govor. Fudbaleri Zvezde počeli su pripreme za novu sezonu na stadionu "Rajko Mitić", a pre nego što je trener Vladan Milojević obavio prozivku, u svlačionicu tima ušao je i generalni direktor kluba Zvezdan Terzić… »
Zvezdan Terzić otkrio šta Zvezda planira da uradi sa Milanom Borjanom: Već se sprema poseban plan

Zvezdan Terzić otkrio šta Zvezda planira da uradi sa Milanom Borjanom: Već se sprema poseban plan

Telegraf pre 11 dana
Generalni direktor Zvezde otkrio je novinarima šta crveno-beli planiraju da urade sa golmanom. Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić obratio se medijima na početku priprema fudbalera za novu sezonu. Otkrio je da će tim deo zagrevanja… »
Zvezda objavila spisak igrača za pripreme: Nema Borjana, devetorica odsutna sa prozivke, trojica povređena

Zvezda objavila spisak igrača za pripreme: Nema Borjana, devetorica odsutna sa prozivke, trojica povređena

Telegraf pre 11 dana
Milojević je iskupio sastav na stadionu "Rajko Mitić" Fudbaleri Crvene zvezde okupili su se na stadionu "Rajko Mitić" gde će Vladan Milojević ovog popodneva obaviti prvu prozivku pred početak priprema za novu sezonu u kojoj će crveno-beli nastupiti… »
Dalasio gomeš stigao na marakanu! Zvezda predstavila pojačanje, Mitar Mrkela govorio o nemanji radonjiću!

Dalasio gomeš stigao na marakanu! Zvezda predstavila pojačanje, Mitar Mrkela govorio o nemanji radonjiću!

Kurir pre 11 dana
FK Crvena zvezda je u Medija centru stadiona "Rajko Mitić", predstavila Dalsija Gomeša koji je sa klubom sa Marakane potpisao ugovor na dve plus jednu godinu, a ujedno i zadužio dres sa brojem 22. Reprezentativca Gvineje Bisao je predstavio sportski… »
Mrkela otkrio planove Zvezde oko Nemanje Radonjića: "Sa njim smo u nekoj vrsti kontakta..."

Mrkela otkrio planove Zvezde oko Nemanje Radonjića: "Sa njim smo u nekoj vrsti kontakta..."

Telegraf pre 11 dana
Crveno-beli sklapaju tim za novu sezonu. Fudbalski klub Crvena zvezde predstavio je na stadionu "Rajko Mitić" novo pojačanje, Dalsija Gomeza. Prisutnima se obratio sportski direktor Mitar Mrkela, koji je je istakao da je Vladan Milojević želeo baš… »

Vesti dana »