Povezane vesti
Najveća investicija koju je Bijeljina ikada imala: 10 miliona evra iz budžeta Srbije za auto-put
Radio 021 17.06.2024
Republika Srpska dobiće dotaciju od oko 1,18 milijardi dinara (oko 10 miliona evra) iz tekuće budžetske rezerve Srbije za sufinansiranje deonice auto–puta Rača–Bijeljina. Da će Republika Srpska dobiti 10 miliona evra iz srpskog budžeta za… »
Republici Srpskoj za autoput 10 miliona evra iz budžetske rezerve Srbije
Nova ekonomija 17.06.2024
Republika Srpska dobiće dotaciju od oko 1,18 milijardi dinara (oko 10 miliona evra) iz tekuće budžetske rezerve Srbije za sufinansiranje deonice auto–puta Rača–Bijeljina, objavljeno je u Službenom glasniku. Da će Republika Srpska dobiti 10… »
Vesti dana »

Studenti FON-a u blokadi: Iskoristili su poslednjeg keca u rukavu, nama su ostala još tri špila
N1 Info pre 1 satjoš 53 povezane

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 4 satijoš 9 povezanih

Dr Slavica Plavšić tvrdi: Nije policija bežala neposredno pre zvučnog topa, to su bili bajkeri i moj drug je bio među njima
Nova pre 49 minutajoš 26 povezanih

"Ljudi su me gazili, a spaljena tela su bila svuda": Jeziva ispovest Marije koja je preživela horor u Kočanima: Po bolnicama očajnički traži sestru
Blic pre 49 minutajoš 197 povezanih

Zna se ko igra najbolji basket - Milivojević doneo zlato Srbiji na Kupu šampiona!
B92 pre 49 minutajoš 22 povezane