Povezane vesti

Policajka Petrović: Nisam previše iznenađena ukidanjem oslobađajuće presude

Policajka Petrović: Nisam previše iznenađena ukidanjem oslobađajuće presude

Nova pre 11 dana
Majorka policije Katarina Petrović izjavila je večeras kako nije previše iznenađena ukidanjem oslobađajuće presude. „Potvrdiću da je Apelacioni sud ukinuo prvostepenu presudu u kojoj sam oslobođena. Međutim, moj pravni tim i ja smatramo da… »
Katarina Petrović: Očekivala sam ukidanje presude, pitanje je tehničke prirode

Katarina Petrović: Očekivala sam ukidanje presude, pitanje je tehničke prirode

N1 Info pre 11 dana
Policajka Katarina Petrović, kojoj je danas ukinuta oslobađajuća presuda, rekla je za N1 da je očekivala da će do toga doći, ali da veruje je ovo pitanje tehničke prirode. “Očekivala sam da ce do ovog doći, ali smatram da je stvar tehničke… »
Potvrđeno za Insajder: Apelacioni sud ukinuo oslobađajuću presudu policajki Katarini Petrović

Potvrđeno za Insajder: Apelacioni sud ukinuo oslobađajuću presudu policajki Katarini Petrović

Insajder pre 11 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu Višeg suda u Valjevu kojom je policajka Katarina Petrović oslobođena krivice za odavanje tajnih podataka u vezi sa istragom koja je vođena protiv Nikole Petrovića, kuma predsednika Srbije Aleksandra… »
Nova.rs: Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović, sledi novo suđenje

Nova.rs: Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović, sledi novo suđenje

N1 Info pre 11 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu Višeg suda u Valjevu kojom je policajka Katarina Petrović oslobođena krivice za odavanje tajnih podataka u vezi sa istragom koja je vođena protiv Nikole Petrovića, kuma predsednika republike Aleksandra… »
Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović iz Valjeva, sledi novo suđenje

Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović iz Valjeva, sledi novo suđenje

Radar pre 11 dana
Presudu ukinula sudija iz slučaja „Ćuruvija“. Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu Višeg suda u Valjevu kojom je policajka Katarina Petrović oslobođena krivice za odavanje tajnih podataka u vezi sa istragom koja je vođena protiv Nikole… »
Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović

Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović

Radio 021 pre 11 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu Višeg suda u Valjevu kojom je policajka Katarina Petrović oslobođena krivice. Ona se tereti za odavanje podataka u vezi sa istragom koja je vođena protiv Nikole Petrovića, kuma predsednika republike… »
Katarina Petrović: Očekivala sam ukidanje presude

Katarina Petrović: Očekivala sam ukidanje presude

Danas pre 11 dana
Policajka Katarina Petrović, kojoj je danas ukinuta oslobađajuća presuda, rekla je za N1 da je očekivala da će do toga doći, ali da veruje je ovo pitanje tehničke prirode. “Očekivala sam da ce do ovog doći, ali smatram da je stvar tehničke… »
Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović

Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović

Vreme pre 11 dana
Apelacioni sud je uvažio žalbu Višeg javnog tužilaštva u Valjevu i ukinuo presudu „zbog bitnih povreda odredaba krivičnog postupka“ i zbog toga što je „izreka presude nerazumnjiva i protivrečna razlozima datim u obrazloženju presude“… »
Apelacioni sud ukinuo oslobađajuću presudu policajki iz Valjeva Katarini Petrović, naloženo da se suđenje ponovi

Apelacioni sud ukinuo oslobađajuću presudu policajki iz Valjeva Katarini Petrović, naloženo da se suđenje ponovi

NIN pre 11 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu Višeg suda u Valjevu kojom je policajka Katarina Petrović oslobođena krivice za odavanje tajnih podataka u vezi sa istragom koja je vođena protiv Nikole Petrovića i naložio da se suđenje ponovi, preneo je… »
Katarina Petrović: Očekivala sam ukidanje presude, pitanje je tehničke prirode

Katarina Petrović: Očekivala sam ukidanje presude, pitanje je tehničke prirode

Novi magazin pre 11 dana
Policajka Katarina Petrović, kojoj je danas ukinuta oslobađajuća presuda, rekla je za N1 da je očekivala da će do toga doći, ali da veruje je ovo pitanje tehničke prirode. “Očekivala sam da ce do ovog doći, ali smatram da je stvar tehničke… »
Branilac Katarine Petrović o ukidanju presude: Radi se samo o procesnom propustu

Branilac Katarine Petrović o ukidanju presude: Radi se samo o procesnom propustu

Danas pre 11 dana
Branilac policajke Katarine Petrović, advokat Branko Ivković danas je povodom odluke Apelacionog suda u Beogradu da ukine presudu kojom je ona oslobođena krivice, rekao za Insajder da odbrana smatra da se radi samo o procesnom propustu koji će biti… »
SAZNAJEMO Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović iz Valjeva, sledi novo suđenje

SAZNAJEMO Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović iz Valjeva, sledi novo suđenje

Nova pre 11 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu Višeg suda u Valjevu kojom je policajka Katarina Petrović oslobođena krivice za odavanje tajnih podataka u vezi sa istragom koja je vođena protiv Nikole Petrovića, kuma predsednika republike Aleksandra… »
Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović iz Valjeva, sledi novo suđenje

Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović iz Valjeva, sledi novo suđenje

Danas pre 11 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu Višeg suda u Valjevu kojom je policajka Katarina Petrović oslobođena krivice za odavanje tajnih podataka u vezi sa istragom koja je vođena protiv Nikole Petrovića, kuma predsednika republike Aleksandra… »
Nova.rs: Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović

Nova.rs: Ukinuta oslobađajuća presuda policajki Katarini Petrović

Novi magazin pre 11 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je presudu Višeg suda u Valjevu kojom je policajka Katarina Petrović oslobođena krivice za odavanje tajnih podataka u vezi sa istragom koja je vođena protiv Nikole Petrovića, kuma predsednika republike Aleksandra… »

Vesti dana »

Danas sunčano i toplo: u popodnevnim satima moguća kiša

Danas sunčano i toplo: u popodnevnim satima moguća kiša

Glas Zaječara pre 1 satjoš 7 povezanih
Pomozimo Danijeli da se izleči!

Pomozimo Danijeli da se izleči!

Infozija pre 1 satjoš 1 povezana
Promovisani doktori nauka na Univerzitetu u Kragujevcu

Promovisani doktori nauka na Univerzitetu u Kragujevcu

Ritam grada Kg pre 1 satjoš 1 povezana