Povezane vesti

Aneli Ahmić priznala da Asmin priča istinu! Izlavula se pa otkrila da je lagala: Svi u čudu, evo kako je promenila ploču!

Aneli Ahmić priznala da Asmin priča istinu! Izlavula se pa otkrila da je lagala: Svi u čudu, evo kako je promenila ploču!

Kurir pre 11 dana
Učesnica "Elite" Aneli Ahmić mesecima iznosi detalje o bivšem partneru Asminu Durdžiću i njihovom odnosu, ali je sada odlučila da promeni ploču i potpuno okrene priču. Kako je istakla Asmin ju je prevario sa starletom Stanijom Dobrojević… »
"Oprostila sam Asminu": Aneli Ahmić u svađi sa cimerkom otkrila pravu istinu o odnosu sa Durdžićem

"Oprostila sam Asminu": Aneli Ahmić u svađi sa cimerkom otkrila pravu istinu o odnosu sa Durdžićem

Telegraf pre 11 dana
Rijaliti učesnica oprostila bivšem mužu. Aneli Ahmić, mesecima unazad iznosi šokantne detalje u rijalitiju "Elita" o bivšem mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa Stanijom Dobrojević. Međutim, ona je sada u svađi sa… »
Aneli Ahmić sve oprostila Asminu! Obrnula ploču uoči finala, skandal neviđenih razmera, Janjuš će doživeti nervni slom!

Aneli Ahmić sve oprostila Asminu! Obrnula ploču uoči finala, skandal neviđenih razmera, Janjuš će doživeti nervni slom!

Alo pre 11 dana
Aneli je, čini se, rešila da promeni mišljenje i spusti loptu. Aneli Ahmić, od kako je postala učesnica "Elite", konstantno je delila detalje svog odnosa sa bivšim suprugom Asminom Dudržićem, optužujući ga da ju je prevario sa Stanijom… »
"Oprostila sam asminu": Aneli Ahmić promenila ploču- Otkrila pravu istinu o odnosu sa bivšim mužem: "On mene nije prevario…

"Oprostila sam asminu": Aneli Ahmić promenila ploču- Otkrila pravu istinu o odnosu sa bivšim mužem: "On mene nije prevario…

Blic pre 11 dana
Otkako je ušla u "Elitu" Aneli Ahmić nije prestajala da iznosi detalje odnosa sa bivšim suprugom Asminom Dudržićem kojeg je optužila da ju je prevario sa Stanijom Dobrojević. Iako je mesecima iznosila gnusne optužbe na račun bivšeg partnera… »

Vesti dana »