Povezane vesti

Selektor Slovačke: Oduševljen sam pobedom

Selektor Slovačke: Oduševljen sam pobedom

B92 pre 11 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Slovačke Frančesko Kalcona izjavio je da je oduševljen pobedom protiv Belgije na startu Evropskog prvenstva. "Oduševljen sam pobedom. Morali smo da izvučemo dodatne rezerve u drugom poluvremenu, ali to je bilo i za… »
Lunin preuzeo odgovornost: "Moja greška je promenila tok utakmice"

Lunin preuzeo odgovornost: "Moja greška je promenila tok utakmice"

B92 pre 11 dana
Golman Ukrajine Andrej Lunin je izneo utiske posle poraza od Rumunije. Rumuni su iznenadili blago favorizovane Ukrajince i savladali ih sa 3:0, u okviru prvog meča grupne faze Evropskog prvenstva. Lunin je istakao da je zbog njegove greške tim izgubio… »
Jordanesku: Generacija bez granica, sa dušom i srcem

Jordanesku: Generacija bez granica, sa dušom i srcem

Sportski žurnal pre 11 dana
Fudbalska reprezentacija Rumunije pobedila je danas u Minhenu selekciju Ukrajine sa 3:0. Rumunski selektor Edvard Jordanesku izjavio je danas posle pobede protiv Ukrajine u prvom kolu Evropskog fudbalskog prvenstva u Nemačkoj da Rumunija ima generaciju… »
Lunjin: Moja prva greška je promenila tok utakmice

Lunjin: Moja prva greška je promenila tok utakmice

Sportski žurnal pre 11 dana
Ukrajinski golman se izvinio saigračima zbog greške na utakmici protiv Rumunije. Golman ukrajinske fudbalske reprezentacije Andrij Lunjin izvinio se danas svom timu posle greške koju je počinio na utakmici protiv Rumunije u prvom kolu Evropskog… »
Kad i gde možete da gledate utakmicu Rumunije i Ukrajine na Evropskom prvenstvu?

Kad i gde možete da gledate utakmicu Rumunije i Ukrajine na Evropskom prvenstvu?

Danas pre 11 dana
Rumunija i Ukrajina su prve dve reprezentacije koje se sastaju na Bajernovom stadionu u Minhenu posle Nemačke i Škotske na otvaranju 17. evropskog prvenstva. Rumuni se vraćaju na šampionat, budući da su prošli propustili. Optimizmom se napajaju iz… »

Vesti dana »