Povezane vesti

Čitajte u “Vestima”: Naš cilj je EU!

Čitajte u “Vestima”: Naš cilj je EU!

Vesti online pre 10 dana
Evropa nije zaokružena bez zemalja Zapadnog Balkana, izjavio je predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević u Atini i naveo da Srbija ostaje na putu EU, a da je za Beograd najteže pitanje Kosmeta. Dodao je i da je članstvo Srbije u EU strateški cilj i da… »
U atmosferi jednostranog delovanja kurtijevog režima, uloga unmika je značajnija nego ikad: Đurić na sastanku sa Zijade

U atmosferi jednostranog delovanja kurtijevog režima, uloga unmika je značajnija nego ikad: Đurić na sastanku sa Zijade

Kurir pre 10 dana
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić razgovarao je sa šeficom Misije UN na KiM Karolin Zijade i tom prilikom ukazao da je značaj UNMIK-a danas veći nego ikad, s obzirom na to da je, kako ističe, dijalog Beograda i Prištine u zastoju zbog delovanja… »
Lajčak: Sa Vučevićem o dijalogu Beograda i Prištine i odnosima EU i Srbije

Lajčak: Sa Vučevićem o dijalogu Beograda i Prištine i odnosima EU i Srbije

RTS pre 10 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je da je sa premijerom Srbije Milošem Vučevićem u Atini razgovarao o dijalogu i odnosima EU i Srbije. "U Atini sam se sreo sa novim srpskim premijerom Milošem… »
Lajčak preneo Vučeviću najnovije informacije o stanju dijaloga Beograda i Prištine

Lajčak preneo Vučeviću najnovije informacije o stanju dijaloga Beograda i Prištine

Euronews pre 10 dana
Specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak saopštio je danas da je sa premijerom Srbije Milošem Vučevićem u Atini razgovarao o dijalogu i odnosima EU i Srbije. "U Atini sam se sreo sa novim srpskim premijerom Milošem… »
Miroslav Lajčak: Sa Vučevićem o dijalogu Beograda i Prištine i odnosima EU i Srbije

Miroslav Lajčak: Sa Vučevićem o dijalogu Beograda i Prištine i odnosima EU i Srbije

Kurir pre 10 dana
Miroslav Lajčak, specijalni izaslanik EU za dijalog Beograda i Prištine, saopštio je da je sa premijerom Srbije Milošem Vučevićem u Atini razgovarao o dijalogu i odnosima EU i Srbije. "U Atini sam se sreo sa novim srpskim premijerom Milošem… »
Vučević: Perspektiva članstva u EU glavno pitanje za zemlje Zapadnog Balkana

Vučević: Perspektiva članstva u EU glavno pitanje za zemlje Zapadnog Balkana

Nedeljnik pre 11 dana
Premijer Srbije Miloš Vučević ocenio je u Atini da Evropa nije zaokružena bez zemalja Zapadnog Balkana i istovremeno poručio da je članstvo Srbije u EU strateški cilj, kao i da će se nastaviti reforme koje bi, kako kaže, trebalo da budu podržane… »
Vučević: Ne volim dvostruke standarde, ako je dobro za EU dobro je onda i za Srbiju

Vučević: Ne volim dvostruke standarde, ako je dobro za EU dobro je onda i za Srbiju

Telegraf pre 11 dana
Vučević je istakao i da kada je reč o Zapadnom Balkanu možemo da govorimo samo o pet zemalja i jednoj pokrajini u smislu poštovanja međunarodnog prava. Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević izjavio je danas na međunarodnoj konferenciji u Atini… »
Vučević: Kada vidite da postoje dupli standardi prema vašoj državi, onda reagujete emotivnije

Vučević: Kada vidite da postoje dupli standardi prema vašoj državi, onda reagujete emotivnije

Telegraf pre 11 dana
"Odgovorno sam branio Srbiju, možda sam nekako zvučao oštrije", naveo je Vučević. Možda sam zvučao oštrije, ali kada vidite da postoje dupli standardi prema vašoj državi onda reagujete emotivnije, rekao je večeras premijer Srbije Miloš… »
Vučević na konferenciji u Atini: Možda sam zvučao oštrije, ali odgovorno sam branio Srbiju

Vučević na konferenciji u Atini: Možda sam zvučao oštrije, ali odgovorno sam branio Srbiju

Blic pre 11 dana
"Možda sam zvučao oštrije, ali kada vidite da postoje dupli standardi prema vašoj državi onda reagujete emotivnije". rekao je večeras premijer Srbije, Miloš Vučević odgovarajući na pitanja novinara u Atini. Vučević je, inače, na panelu, u… »

Vesti dana »