Povezane vesti
"Šel" se širi: Preuzima ovu popularnu naftnu kompaniju
Blic 18.06.2024
Singapurska globalna investiciona kompanija "Temasek" saopštila je u utorak da je pristala da proda 100 odsto svojih deonica u kompaniji za trgovanje tečnim prirodnim gasom (LNG) "Pavilion Energy" kompaniji "Šel". Objava je potvrdila "Rojtersov"… »
Shell preuzima Pavilion Energy
SEEbiz 18.06.2024
SINGAPUR - Singapurska globalna investicijska tvrtka Temasek priopćila je u utorak da je pristala prodati 100% svojih dionica u tvrtki za trgovanje ukapljenim prirodnim plinom (LNG) Pavilion Energy tvrtki Shell. Objava je potvrdila Reutersovo izvješće… »
Vesti dana »
![Dva Sretenja u Srbiji: Studenti u Kragujevcu, Vučić u Sremskoj Mitrovici](https://nstatic.net/img/logo/s/bbc-news.png)
Dva Sretenja u Srbiji: Studenti u Kragujevcu, Vučić u Sremskoj Mitrovici
BBC News pre 30 minutajoš 27 povezanih
![Danas oblačno i hladnije – mestimično sa kišom i susnežicom](https://nstatic.net/307/38988307kzeqok.jpg)
Danas oblačno i hladnije – mestimično sa kišom i susnežicom
Glas Zaječara pre 2 satajoš 15 povezanih
![Neprijanta scena uoči finala Kupa: Predstavnica KSS-a napustila konferenciju za medije! (video)](https://nstatic.net/621/38988621hwjerc.jpg)
Neprijanta scena uoči finala Kupa: Predstavnica KSS-a napustila konferenciju za medije! (video)
Hot sport pre 1 satjoš 15 povezanih
![U Srbiji i Republici Srpskoj obeležava se Dan državnosti – Sretenje](https://nstatic.net/987/38988987hadqoa.jpg)
U Srbiji i Republici Srpskoj obeležava se Dan državnosti – Sretenje
Vesti online pre 18 minutajoš 14 povezanih
![Sretenje Gospodnje: Dan susreta zime i proleća, vere i sudbine](https://nstatic.net/814/38988814cjnzte.jpg)
Sretenje Gospodnje: Dan susreta zime i proleća, vere i sudbine
Glas juga pre 54 minutajoš 7 povezanih