Povezane vesti

Oglasila se očajna majka nestalog Milana iz niša: "Samo se molim Bogu da je živ..." Otkrila šta je jedino poneo u planinu

Oglasila se očajna majka nestalog Milana iz niša: "Samo se molim Bogu da je živ..." Otkrila šta je jedino poneo u planinu

Kurir pre 11 dana
" Osmi dan nema mog Milana, osmi dan kako je otišao od mene i više se nije javio. Mnogo je teško. Ne znam ništa o njemu sve ovo vreme, samo se nadam i molim Bogu da je živ", kazala je Marica Đorđević, majka Milana Đorđevića koji je 10. juna… »
Policija otkrila sa kim je nestali farmaceut razgovarao kobnog dana: Njegova majka obelodanila nove detalje potrage na Suvoj…

Policija otkrila sa kim je nestali farmaceut razgovarao kobnog dana: Njegova majka obelodanila nove detalje potrage na Suvoj…

Nova pre 11 dana
„Osmi dan nema mog Milana, osmi dan kako je otišao od mene i više se nije javio. Mnogo je teško. Ne znam ništa o njemu sve ovo vreme, samo se nadam i molim Bogu da je živ“, kazala je za naš portal Marica Đorđević, majka Milana Đorđevića… »
Majka nestalog farmaceuta iz Niša: „Samo se molim Bogu da je živ, osmi dan nema mog Milana“

Majka nestalog farmaceuta iz Niša: „Samo se molim Bogu da je živ, osmi dan nema mog Milana“

Jugmedia pre 11 dana
Osmi dan nema mog Milana, osmi dan kako je otišao od mene i više se nije javio. Mnogo je teško. Ne znam ništa o njemu sve ovo vreme, samo se nadam i molim Bogu da je živ, kazala je za Telegraf Marica Đorđević, majka Milana Đorđevića koji je 10… »
"Nema ga osam dana, samo se molim Bogu da je živ"! Majka nestalog Milana iz Niša otkrila šta je najviše zabrinulo

"Nema ga osam dana, samo se molim Bogu da je živ"! Majka nestalog Milana iz Niša otkrila šta je najviše zabrinulo

Mondo pre 11 dana
Već osam dana traje potraga za nestalim Miloanom Đorđevićem (41) iz Niša. Već osam dana traje potraga za nestalim Miloanom Đorđevićem (41) iz Niša. "Osmi dan nema mog Milana, osmi dan kako je otišao od mene i više se nije javio. Mnogo je… »
Nema nikakvog traga: Osam dana od kako je nestao Nišlija VIDEO

Nema nikakvog traga: Osam dana od kako je nestao Nišlija VIDEO

B92 pre 11 dana
Nišlija Milan Đorđević, nestao je prošlog ponedeljka na Suvoj planini, a velika potraga koja je pokrenuta do sada nije dala rezultate. S obzirom da je bilo nagoveštaja da je potraga za Milanom prekinuta, njegov otac tvrdi da je samo došlo do… »
Očajna majka nestalog Nišlije: Osmi dan nema mog Milana

Očajna majka nestalog Nišlije: Osmi dan nema mog Milana

Niške vesti pre 11 dana
Prema njenim rečima, potraga se nastavlja i mnogo ljudi čini sve što je u njihovoj moći da pronađu njenog sina. „Potraga je juče bila usmerena ka selima u podnožju planine Donjoj i Gornjoj Studeni, Čukljeniku i Jelašnici. Mi smo sa suprugom i… »
Milana nema devet dana, traže ga isto kao i prvog! Ni dronovi, ni psi ništa nisu našli: Ovde je fokus policije poslednja 72…

Milana nema devet dana, traže ga isto kao i prvog! Ni dronovi, ni psi ništa nisu našli: Ovde je fokus policije poslednja 72…

Kurir pre 11 dana
O n estalom Nišliji, Milanu Đorđeviću koji je poslednji put viđen 10. juna kod Planinarskog doma na Bojaninim vodama još uvek nema zvaničnih informacija. Kako saznajemo predeo oko Suve planine je više puta pregledan ali do sada nije pronađen… »
Očajna majka nestalog farmaceuta iz Niša: "Samo se molim Bogu da je živ, osmi dan nema mog Milana"

Očajna majka nestalog farmaceuta iz Niša: "Samo se molim Bogu da je živ, osmi dan nema mog Milana"

Telegraf pre 11 dana
Prema njenim rečima, policija je prilikom pregleda telefona njenog sina videla da se on tog dana, pre nego što se čuo sa svojom suprugom, čuo i sa drugom iz Amerike, koleginicom s posla i jednim planinarem. "Osmi dan nema mog Milana, osmi dan kako je… »

Vesti dana »