Povezane vesti

Bilo nas je više od 20 u prostoriji, a ja sam spavala kao u hotelu sa sedam zvezdica: Suzana Jovanović prenoćila u manastiru

Bilo nas je više od 20 u prostoriji, a ja sam spavala kao u hotelu sa sedam zvezdica: Suzana Jovanović prenoćila u manastiru

Story pre 15 dana
Suzana Jovanović je duboko posvećena veri, a nedavno je otkrila šta je osetila kada je posetila manastir Ostrog. - Ne volim da objavljujem to, jer je za mene to intima i nešto meni jako sveto. Volim da obilazim manastire i sveta mesta. Skoro sam bila… »
"Spavala sam na metalnom krevetu, bilo nas je više od 20 u prostoriji" Suzana osetila čudo u manastiru Ostrog, progovorila o…

"Spavala sam na metalnom krevetu, bilo nas je više od 20 u prostoriji" Suzana osetila čudo u manastiru Ostrog, progovorila o…

Kurir pre 15 dana
Suzana Jovanović u skladnom je braku sa Sašom Popovićem, a o njihovoj privatnosti se zna tačno koliko bračni par želi da plasira u javnosti. Oni žive lagodnim životom, a ona nikada sebi nije dopustila da se prepusti površnim stvarima, već neguje… »
"Spavala sam na metalnom krevetu, bilo nas je više od 20 u prostoriji": Suzana Jovanović osetila čudo u manastiru Ostrog, o…

"Spavala sam na metalnom krevetu, bilo nas je više od 20 u prostoriji": Suzana Jovanović osetila čudo u manastiru Ostrog, o…

Blic pre 15 dana
Pevačica Suzana Jovanović u skladnom je braku sa Sašom Popovićem, a o njihovoj privatnosti se ne zna mnogo. Oni žive lagodnim životom, a ona nikada sebi nije dopustila da se prepusti površnim stvarima, već neguje svoj duh i trudi se da bude što… »

Vesti dana »