Povezane vesti

Ceca se oglasila iz Nemačke: “Kad se zapne i pokažu zubi vidi se kvalitet!”

Ceca se oglasila iz Nemačke: “Kad se zapne i pokažu zubi vidi se kvalitet!”

Vesti online pre 10 dana
Ceca Ražnatović nestrpljivo čeka u Minhenu sledeću utakmicu na Evropskom prvenstvu, a vatreno će bodriti zeta Nemanju Gudelja. Ona je pratila i meč sa Englezima, pa je ocenila i kako joj se sve činilo, ali otkrila i koga još voli od srpskih… »
"Ja sam ih ispratila na evropsko prvenstvo": Ceca o fudbalerima Srbije, predviđa pobedu Orlova: Evo šta je rekla o zetu…

"Ja sam ih ispratila na evropsko prvenstvo": Ceca o fudbalerima Srbije, predviđa pobedu Orlova: Evo šta je rekla o zetu…

Blic pre 11 dana
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović otišla je u Nemačku u Minhen, kako bi zajedno sa ćerkom Anastasijom i porodicom Gudelj sa tribina bodrila zeta Nemanju Gudelja i reprezentaciju Srbije u fudbalu na Evropskom prvenstvu. Ceca je za… »
"Ja sam ih ispratila na evropsko prvenstvo" Ceca Ražnatović u četvrtak na tribinama - Golove daju Pavlović i Mitrović!

"Ja sam ih ispratila na evropsko prvenstvo" Ceca Ražnatović u četvrtak na tribinama - Golove daju Pavlović i Mitrović!

Mondo pre 11 dana
Svetlana Ceca Ražnatović otkrila i da će pevati reprezentativcima kada budu slavili na Euru. Svetlana Ceca Ražnatović otkrila i da će pevati reprezentativcima kada budu slavili na Euru Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović otišla je u Nemačku u… »
Ceca priznala da najviše voli zeta gudelja! Otkrila i da li će pevati orlovima na dočeku: Očekujem ništa manje nego...

Ceca priznala da najviše voli zeta gudelja! Otkrila i da li će pevati orlovima na dočeku: Očekujem ništa manje nego...

Kurir pre 11 dana
Svetlana Ceca Ražnatović nalazi se u Minhenu, gde će bodriti Orlove u četvrtak protiv Slovenije na Evropskom prvenstvu! Dan posle utakmice sa Engleskom, Ceca je dala kratku izjavu za medije i potvrdila da će se naći na tribinama "Alijanc Arene", kao… »
Dijaspora uz “orlove”

Dijaspora uz “orlove”

Vesti online pre 11 dana
Prvu utakmicu fudbalske reprezentacije Srbije na evropskom prvenstvu pratili su i naši zemljaci u Frankfurtu, tačnije u restoranu Naša kafana, vlasnika Rajka Skelo i Saše Klačara, koji su ovaj sportski događaj organizovali zajedno sa Humanitarnom… »
(Foto) prve slike cece ispred hotela u Nemačkoj: Došla da bodri reprezentaciju Srbije i zeta na Evropskom prvenstvu: Tu je i…

(Foto) prve slike cece ispred hotela u Nemačkoj: Došla da bodri reprezentaciju Srbije i zeta na Evropskom prvenstvu: Tu je i…

Blic pre 11 dana
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović prekjuče je otputovala u Nemačku na Evropsko prvenstvo u fudbalu. Ceca Ražnatović uživo sa tribina će bodriti reprezentaciju Srbije na Evropskom prvenstvu, a naročito će navijati za svog zeta… »
(Foto) Anastasija dočekala Cecu u Nemačkoj: Evo šta majka i ćerka rade pred utakmicu Orlova na Evropskom prvenstvu: Sve…

(Foto) Anastasija dočekala Cecu u Nemačkoj: Evo šta majka i ćerka rade pred utakmicu Orlova na Evropskom prvenstvu: Sve…

Blic pre 11 dana
Anastasija Ražnatović dočekala je majku, najveću balkansku zvezdu, Svetlanu Cecu Ražnatović u hotelu u Minhenu. Kako Blic saznaje, Ceca i Anastasija provešće par dana zajedno u Nemačkoj, a onda će u četvrtak zajedno otići da gledaju utakmicu… »
Ceca u istom luks hotelu s prijateljima Gudelj: Anastasija glavni vodič u Nemačkoj, sve isplanirala do detalja sa svekrvom i…

Ceca u istom luks hotelu s prijateljima Gudelj: Anastasija glavni vodič u Nemačkoj, sve isplanirala do detalja sa svekrvom i…

Kurir pre 11 dana
Anastasija Ražnatović dočekala je majku Svetlanu Cecu Ražnatović u hotelu u Minhenu. Ceca i Anastasija provešće par dana zajedno u Nemačkoj, a onda će u četvrtak zajedno otići da gledaju utakmicu naše reprezentacije. Njih dve smeštene su u… »

Vesti dana »