Povezane vesti

Panter: Zahvalan sam Partizanu za jedno od najboljih iskustava u mom životu

Panter: Zahvalan sam Partizanu za jedno od najboljih iskustava u mom životu

IndeksOnline pre 10 dana
BEOGRAD – Poslednje tri godine u Partizanu su bile izazovno, ali neverovatno putovanje i kroz neverovatna i teška vremena. Zahvalan sam za jedno od najboljih iskustava u mom životu, izjavio je dosadašnji kapiten Partizana Kevin Panter. Košarkaški… »
Nadam se da sam vas inspirisao i motivisao... Kevin Panter se emotivnom objavom oprostio od Partizana: Bila je ovo luda…

Nadam se da sam vas inspirisao i motivisao... Kevin Panter se emotivnom objavom oprostio od Partizana: Bila je ovo luda…

Kurir pre 10 dana
Jedna era u KK Partizan se završila. Doskorašnji kapiten, Kevin Panter, napustiće klub, a pošto su se čelnici crno-belih oprostili od jednog od omiljenih igrača, na red je došao i sam košarkaš. U emotivnoj objavi na društvenim mrežama Panter je… »
Kevina Pantera posle Partizana "naciljao" evroligaš: Evo koliko će zaraditi u novom klubu

Kevina Pantera posle Partizana "naciljao" evroligaš: Evo koliko će zaraditi u novom klubu

Telegraf pre 10 dana
Velika cifra... Košarkaški klub Partizan okončnao je saradnju i raskinuo ugovor sa doskorašnjim kapitenom Kevinom Panterom. Klub se oprostio od svog, sada već bivšeg igrača, a onda se oglasio i sam Panter, koji se zahvalio svima. - Poslednje tri… »

Vesti dana »