Povezane vesti

Abortirala zadrugarka o njenoj trudnoći svi su brujali, donela šok odluku i oglasila se iz bolničkog kreveta!

Abortirala zadrugarka o njenoj trudnoći svi su brujali, donela šok odluku i oglasila se iz bolničkog kreveta!

Alo pre 14 dana
Pre nekoliko dana pokazala je trudnički stomak. Kako je Alo! prvi pisao, bivša zadrugarka i kontroverzna starleta Deniz Dejm je u drugom stanju. Deniz se oglasila putem društvene mreže Instagram gde je otkrila da je trudna, a ubrzo je objavila i prvu… »
"Da, uradila sam abortus!" Zadrugarka se oglasila nakon kiretaže, zamolila ljude jedno: "Potreban mi je..."

"Da, uradila sam abortus!" Zadrugarka se oglasila nakon kiretaže, zamolila ljude jedno: "Potreban mi je..."

Telegraf pre 14 dana
Istakla da je to bila njena čvrsta odluka. Kontroverzna rijaliti zvezda Deniz Dejm donela je odluku da uradi abortus. Bivša zadrugarka nije bila spremna da postane majka, a putem Instagrama je podelila fotografiju iz bolničkog kreveta. Na slici je… »
Zadrugarka abortirala: O njenoj trudnoći su svi brujali, sada se oglasila iz bolničkog kreveta

Zadrugarka abortirala: O njenoj trudnoći su svi brujali, sada se oglasila iz bolničkog kreveta

Telegraf pre 14 dana
"Moje telo, moj izbor", napisala je ona. Rijaliti zvezda Deniz Dejm nedavno je iznenadila priznanjem da je trudna. U svoju odluku da postane majka nije bila sigurna, a sada se oglasila iz bolničkog kreveta i saopštila da je abortirala. - Moje telo, moj… »

Vesti dana »