Povezane vesti

"Tretirao me je kao roba i govorio da treba rak da me pojede": Jeziva ispovest devojke koju je otac godinama maltretirao

"Tretirao me je kao roba i govorio da treba rak da me pojede": Jeziva ispovest devojke koju je otac godinama maltretirao

Kurir pre 11 dana
Psihičko maltretiranje od strane bliske osobe može biti podjednako traumatično kao i fizičko zlostavljanje, a jedna Slavica je od svog rođenog oca doživela i jedno i drugo! On ju je godinama tukao, vređao i ponižavao, a kako je izgledalo njeno… »
"Govorio je da se obesim, da sam luda": Slavica tvrdi da je godina trpela očevo zlostavljanje: Ponižavao me je i tretirao kao…

"Govorio je da se obesim, da sam luda": Slavica tvrdi da je godina trpela očevo zlostavljanje: Ponižavao me je i tretirao kao…

Blic pre 10 dana
Slavica je je od svog rođenog oca doživela jezivo fizičko i psihičko maltretiranje. On ju je najpre godinama tukao, vređao i ponižavao, a kako je izgledalo njeno odrastanje u takvoj bolesnoj atmosferi ona je ispričala u potresnom snimku koji je… »
Ku**o, obesi se, neka te rak pojede! Slavica trpela jezivo nasilje, otac je maltretirao od rođenja

Ku**o, obesi se, neka te rak pojede! Slavica trpela jezivo nasilje, otac je maltretirao od rođenja

Mondo pre 10 dana
Slavica je trpela psihičko nasilje od strane svog oca i priču je ispričala na društvenim mrežama. Slavica je trpela psihičko nasilje od strane svog oca i priču je ispričala na društvenim mrežama. Slavicu je otac godinama tukao, vređao i… »

Vesti dana »