Povezane vesti

Ebenezer Anan novi fudbaler Crvene zvezde

Ebenezer Anan novi fudbaler Crvene zvezde

Politika pre 11 dana
Fudbaler iz Gane Ebenezer Anan novi je igrač Crvene zvezde. Kako su danas saopštili crveno-beli, 22-godišnji fudbaler potpisao je ugovor na tri godine, uz opciju na još godinu dana.„Veoma sam uzbuđen i srećan što sam potpisao ugovor sa Crvenom… »
Vrlo talentovani defanzivac se vraća u zvezdu: Nisu se dogovorili crveno-beli i španski velikan!

Vrlo talentovani defanzivac se vraća u zvezdu: Nisu se dogovorili crveno-beli i španski velikan!

Hot sport pre 10 dana
Sigurno je stekao lepo iskustvo igrajući u Španiji! Stefan Leković, mladi štoper Crvene zvezde, vraća se u klub nakon godinu dana provedenih u španskom Viljarealu. Ovu informaciju ekskluzivno je objavio portal Telegraf. Leković će se uskoro… »
Povratak u Zvezdu: Viljareal odustao od Lekovića

Povratak u Zvezdu: Viljareal odustao od Lekovića

Sport klub pre 10 dana
Viljareal je odustao od otkupa Stefana Lekovića i mladi štoper je ponovo u Crvenoj zvezdi. Večeras je trenirao na Marakani i putovaće na pripreme na Zlatibor. Imao je Viljareal opciju da otkupi Lekovića za četiri miliona evra, ali još tokom… »
Ništa od odlaska u Španiju: Mladi fudbaler ostaje u Crvenoj zvezdi

Ništa od odlaska u Španiju: Mladi fudbaler ostaje u Crvenoj zvezdi

Večernje novosti pre 10 dana
CRVENA zvezda radi punom parom kada je u pitanju letnji prelazni rok. Mladi fudbaler crveno-belih Stefan Leković proveo je prošlu sezonu na pozjamici u španskom Viljarealu, a sad je poznato gde će on nastaviti karijeru. foto: EPA Naime, "žuta… »
Zvezda predstavila levog beka: Drago mi je da su moje dobre partije primećene

Zvezda predstavila levog beka: Drago mi je da su moje dobre partije primećene

Sportski žurnal pre 10 dana
”Upoznat sam sa Super ligom i smatram da je veoma kvalitetna, tako da se radujem tome što ću imati priliku da nastavim da igram u Srbiji”. Fudbaleri iz Gane Ebenezer Anan novi igrač Crvene zvezde, saopštio je danas klub iz Beograda. Anan (21) igra… »
Ebenezer Anan novi igrač Crvene Zvezde: Upoznat sam sa Superligom i smatram da je veoma kvalitetna

Ebenezer Anan novi igrač Crvene Zvezde: Upoznat sam sa Superligom i smatram da je veoma kvalitetna

Dnevnik pre 10 dana
Ganski fudbaler Ebenezer Anan novi igrač Crvene zvezde, saopštio je danas klub iz Beograda. Anan (21) igra na poziciji levog beka, sa Zvezdom potpisao ugovor na tri sezone, uz opciju da se saradnja nastavi još godinu dana. "Veoma sam uzbuđen i srećan… »
Novo ime na marakani: Crvena zvezda predstavila pojačanje iz Serije a!

Novo ime na marakani: Crvena zvezda predstavila pojačanje iz Serije a!

Hot sport pre 10 dana
Zvezda se sprema za nove pohode Crvena zvezda nastavlja sa intenzivnim aktivnostima tokom letnjeg prelaznog roka, a najnovije pojačanje je fudbaler iz Gane, Ebenezer Anan. Anan je potpisao ugovor na tri plus jednu godinu sa crveno-belima. – Veoma sam… »
Još jedan igrač iz Gane potpisao za Crvenu zvezdu!

Još jedan igrač iz Gane potpisao za Crvenu zvezdu!

Sportske.net pre 10 dana
Crvena zvezda je od danas jača za Ebenezera Anana, levog beka Bolonje, koji je prošlu sezonu odigrao na pozajmici u Novom Pazaru i partijama u tom klubu skrenuo pažnju na sebe. Fudbaler iz Gane je potpisao ugovor sa šampinom Srbije na tri plus jednu… »
Zvezdan Terzić je njegovo ime prećutao! Crvena zvezda dovela igrača iz Italije, da reši problem koji traje godinama

Zvezdan Terzić je njegovo ime prećutao! Crvena zvezda dovela igrača iz Italije, da reši problem koji traje godinama

Mondo pre 10 dana
FK Crvena zvezda dovela je novog igrača na poziciji za koju godinama smišlja rešenje! FK Crvena zvezda dovela je novog igrača na poziciji za koju godinama smišlja rešenje! FK Crvena zvezda dovela je levog beka Bolonje, Ebenezera Anana (21)… »
Zvezda predstavila novo pojačanje iz Serije A FOTO

Zvezda predstavila novo pojačanje iz Serije A FOTO

B92 pre 10 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda angažovao je fudbalera iz Superlige Srbije, a u pitanju je Ebenezer Anan, koji je ove sezone igrao u redovima Novog Pazara. Anan, 21-godišnji defanzivac iz Gane novi je fudbaler Zvezde, klub je potvrdio na društvenim… »
Zvezda dovela Anana, Milojević ga vodi na Zlatibor

Zvezda dovela Anana, Milojević ga vodi na Zlatibor

Sport klub pre 10 dana
Ebenezer Anan, levi bek Novog Pazara u prošloj sezoni, potpisao je ugovor na tri plus jednu godinu sa Crvenom zvezdom. Odluka ljudi iz Crvene zvezde je da je angažovanje Anana dobar potez, ali pošto će doći i Seol iz Ulsana, a tu je i Rodić, momak… »
Zvezda rešila goruće pitanje! Na Marakanu stiglo pojačanje za Ligu šampiona! (video)

Zvezda rešila goruće pitanje! Na Marakanu stiglo pojačanje za Ligu šampiona! (video)

Večernje novosti pre 10 dana
FK Crvena zvezda je nedavno počeo da predstavlja pojačanja za novu sezonu i juriš ka Ligi šampiona, a danas je ekipa srpskog prvaka zvanično dobila još jednog novog igrača. FOTO: M. Vukadinović Ebenezer Anan, reprezentativac Gane koji igra na… »
Zvezda dovela levog beka iz Bolonje!

Zvezda dovela levog beka iz Bolonje!

Telegraf pre 10 dana
Već je poznat u Srbiji. Ekipa Crvene zvezde je nastavila sa pojačanjima ovog leta, pošto je na Marakanu stigao i Ebenezer Anan, levi bek koji je igrač Bolonje, a koji je prethodnu sezonu proveo na pozajmici u Novom Pazaru, gde je bio standardan član… »

Vesti dana »