Povezane vesti

Džajić: Srbiji je mesto u osmini finala, Piksiju se niko ne meša, njegova je poslednja

Džajić: Srbiji je mesto u osmini finala, Piksiju se niko ne meša, njegova je poslednja

Politika pre 11 dana
Srbiji je mesto među 16 najboljih, pokazali smo to protiv Engleza, a siguran sam da ćemo i protiv Slovenaca i da ćemo pobediti, rekao je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Dragan Džajić. On je u razgovoru sa novinarima u Augsburgu istakao da… »
Zvezdina meta u dresu Slovenije: „Siguran sam da će Šeško i Šporar postići golove protiv Srbije i Engleske!“

Zvezdina meta u dresu Slovenije: „Siguran sam da će Šeško i Šporar postići golove protiv Srbije i Engleske!“

Hot sport pre 10 dana
Srbija će imati sudar sa Slovenijom, koji bi mogao dosta toga da razjasni u grupi C Vanja Drkušić, defanzivac slovenačke reprezentacije, koji se ranije povezivao sa Crvenom zvezdom, izrazio je svoje uverenje da će njegov tim pružiti dobre partije u… »
Džajić o izjavi tadića: Prvi čovek srpskog fudbala rekao šta misli o rečima kapitena Srbije!

Džajić o izjavi tadića: Prvi čovek srpskog fudbala rekao šta misli o rečima kapitena Srbije!

Hot sport pre 10 dana
Džajić je bio jasan nakon meča sa Engleskom Predsednik Fudbalskog saveza Srbije, Dragan Džajić, izrazio je optimizam povodom predstojeće utakmice sa Slovenijom na Evropskom prvenstvu. Nakon solidnog nastupa protiv Engleske, Džajić je uveren da će… »
"Piksijeva je uvek poslednja": Dragan DŽajić veruje u Srbiju na euro 2024

"Piksijeva je uvek poslednja": Dragan DŽajić veruje u Srbiju na euro 2024

Večernje novosti pre 10 dana
SRBIJA je Evropsko prvenstvo počela porazom od Engleske (0:1). "Orlovi" su ostavili veoma dobar utisak, što raduje i predsednika FSS, Dragana Džajića. FOTO: M. Vukadinović On je istakao da veruje da će naša reprezentacija u preostale dve utakmice… »
Džajić: Piksiju se niko ne meša, njegova je poslednja

Džajić: Piksiju se niko ne meša, njegova je poslednja

Sportski žurnal pre 10 dana
”Srbiji je mesto u osmini finala”. - Srbiji je mesto među 16 najboljih, pokazali smo to protiv Engleza, a siguran sam da ćemo i protiv Slovenaca i da ćemo pobediti - rekao je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Dragan Džajić. On je u… »
Predsednik FSS Dragan DžAJIĆ veruje da je Srbiji mesto među 16 najboljih: Piksiju se niko ne meša, njegova je poslednja

Predsednik FSS Dragan DžAJIĆ veruje da je Srbiji mesto među 16 najboljih: Piksiju se niko ne meša, njegova je poslednja

Dnevnik pre 10 dana
Srbiji je mesto među 16 najboljih, pokazali smo to protiv Engleza, a siguran sam da ćemo i protiv Slovenaca i da ćemo pobediti, rekao je predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Dragan Džajić. On je u razgovoru sa novinarima u Augsburgu istakao da… »
Rajković: Pokazali smo da imamo kvalitet

Rajković: Pokazali smo da imamo kvalitet

Danas pre 11 dana
Golman fudbalske reprezentacije Srbije Predrag Rajković izjavio je danas da je njegova ekipa pokazala da ima kvalitet u duelu protiv Engleske na startu Evropskog prvenstva. „Pokazali smo da imamo kvalitet, nedostajao nam je završni pas. Protiv… »

Vesti dana »