Povezane vesti

"Jedna stvar je čudna, položaj automobila mi nešto govori" Oglasio se otac nestalog Nišlije: Supruzi je poslao samo ovu…

"Jedna stvar je čudna, položaj automobila mi nešto govori" Oglasio se otac nestalog Nišlije: Supruzi je poslao samo ovu…

Kurir pre 11 dana
Potraga za nestalim farmaceutom Milanom Đorđevićem (41) iz Niša traje već osmi dan, a porodica se nada da je živ. Zajedno sa policijom, porodica svakodnevno učestvuje u potrazi, pokušavajući da dobiju odgovore na pitanje koje ih muči: "Gde je… »
"Položaj automobila je čudan, nešto mi govori" Oglasio se otac nestalog farmaceuta, supruzi poslao jednu poruku

"Položaj automobila je čudan, nešto mi govori" Oglasio se otac nestalog farmaceuta, supruzi poslao jednu poruku

Mondo pre 11 dana
Potraga za nestalim Milanom Đorđevićem iz Niša traje već osam dana. Potraga za nestalim Milanom Đorđevićem iz Niša traje već osam dana. Potraga za nestalim farmaceutom Milanom Đorđevićem (41) iz Niša traje već osam dana, a porodica se nada… »
Ženi poslao poruku pre nestanka: Otac farmaceuta iz Niša otkriva šta je Milan rekao supruzi pre nego što mu se izgubio…

Ženi poslao poruku pre nestanka: Otac farmaceuta iz Niša otkriva šta je Milan rekao supruzi pre nego što mu se izgubio…

Blic pre 10 dana
Potraga za nestalim farmaceutom Milanom Đorđevićem (41) iz Niša traje već osmi dan, a porodica se nada da je živ. Zajedno sa policijom, porodica svakodnevno učestvuje u potrazi, pokušavajući da dobiju odgovore na pitanje koje ih muči: "Gde je… »
Porodica ne gubi nadu. Osmi dan portage za nestalim farmaceutom iz Niša

Porodica ne gubi nadu. Osmi dan portage za nestalim farmaceutom iz Niša

Glas juga pre 10 dana
Prošlo je osam dana otkako je nestao farmaceut iz Niša, Milan Đorđević, ali i dalje nema novih detalja. Ni opsežna pretraga terena, u kojoj su učestvovali policija, žandarmerija, vojska, planinari, lovci, prijatelji i rodbina, nije rešila osnovno… »

Vesti dana »