Povezane vesti

"Moja surogat majka imala masaže, čistačicu u kući": Marija Šerifović otkrila sve o ženi koja joj je rodila sina

"Moja surogat majka imala masaže, čistačicu u kući": Marija Šerifović otkrila sve o ženi koja joj je rodila sina

Blic pre 10 dana
Marija Šerifović dobila je sina Maria uz pomoć surogat majke,a o tome kakve uslove je imala njena surogat majka otkrila je emisiji "Amidži šou". Tema surogat majčinstva još uvek je velika nepoznanica u Srbiji, zbog čega su razvijene i mnoge… »
Košulja koju je nosila Marija Šerifović nosi veliku simboliku! Tiče se Marija: On je smeđ, ima jedno plavo, drugo zeleno…

Košulja koju je nosila Marija Šerifović nosi veliku simboliku! Tiče se Marija: On je smeđ, ima jedno plavo, drugo zeleno…

Kurir pre 10 dana
Marija Šerifović u emisiji "Amidži šou" pričala je o sinu Mariju, kao i iskustvo sa surogat majčinstvom, a ni majica koju je nosila u emisiji nije prošla ne zapaženo, pa ju je voditelj pitao da li print na košulji simbolizuje majku i sina. -… »
"Moja surogat majka svakog dana imala masaže, čistačicu u kući..." Marija Šerifović šokirala o ženi koja joj je rodila…

"Moja surogat majka svakog dana imala masaže, čistačicu u kući..." Marija Šerifović šokirala o ženi koja joj je rodila…

Kurir pre 10 dana
Marija Šerifović je prilikom gostovanja u emisiji "Amidži šou" govorila o surogat majčinstvu. Pop zvezda Marija Šerifović podigla je ogromnu prašinu u domaćoj javnosti krajem prošle godine, kada se saznalo da je, uz pomoć surogat majke, postala… »
Košulja Marije Šerifović ima jaku simboliku: I tiče se njenog sina Maria: "On je smeđ, ima jedno plavo, drugo zeleno oko"

Košulja Marije Šerifović ima jaku simboliku: I tiče se njenog sina Maria: "On je smeđ, ima jedno plavo, drugo zeleno oko"

Blic pre 10 dana
Marija Šerifović u decembru prošle godine postala je majka uz pomoć surogat majke. Marija Šerifović u emisiji "Amidži šou" pričala je o sinu Mariu, kao i iskustvo sa surogat majčinstvom, a ni majica koju je nosila u emisiji nije prošla ne… »
Moja surogat majka ima čistačicu i masaže! Marija o ženi koja joj je rodila sina: Ovde ljudi sede ispod kamena

Moja surogat majka ima čistačicu i masaže! Marija o ženi koja joj je rodila sina: Ovde ljudi sede ispod kamena

Mondo pre 10 dana
U svim domaćim medijima početkom decembra 2023. godine odjeknula je vest da je Marija Šerifović postala majka dečaka kojem je dala ime Mario. U svim domaćim medijima početkom decembra 2023. godine odjeknula je vest da je Marija Šerifović postala… »
"Strašan je dasa, evropejac": Marija Šerifović o surogat majki i ocu njenog deteta - Pevačica potpisala rigorozan ugovor…

"Strašan je dasa, evropejac": Marija Šerifović o surogat majki i ocu njenog deteta - Pevačica potpisala rigorozan ugovor…

Blic pre 10 dana
Pevačica Marija Šerifović krajem prošle godine, uz pomoć surogat majke, postala je majka dečaka kom je dala ime Mario, Marija večeras gostuje u emisiji kod Ognjena Amidžića, a tom prilikom je pričala o ocu njenog deteta, ali i o surogat majki. -… »
"U: dogovorenim brakovima se kupuju mlade, kod nas će se kupovati mladoženja" Marija Šerifović o sinu Mariju - iznenadila…

"U: dogovorenim brakovima se kupuju mlade, kod nas će se kupovati mladoženja" Marija Šerifović o sinu Mariju - iznenadila…

Blic pre 10 dana
Poznata pevačica Marija Šerifović gostovala je večeras u emisiji Ognjena Amidžića. Tom prilikom iznela je detalje o sinu Mariju, kog je krajem prošle godine dobila putem surogat majke. - Šta god da odluči da bude ja ću ga podržati. Ako bude… »

Vesti dana »