Povezane vesti

Sloba posle operacije otišao u provod! Radanović s gipsom na ruci izveo suprugu u restoran! (foto)

Sloba posle operacije otišao u provod! Radanović s gipsom na ruci izveo suprugu u restoran! (foto)

Kurir pre 10 dana
Sloba Radanović odmah nakon izlaska iz bolnice gde je operisao ruku, izašao je u provod. On se pojavio na otvaranju restorana njegovog kuma i menadžera. Došao je sa suprugom Jelenom Radanović. On je sve vreme bio raspoložen i istakao je da se… »
Zoran Đorđević prvi put sa ženom u javnosti posle venčanja: Bivši ministar šeta ruku pod ruku sa atraktivnom Marinom -…

Zoran Đorđević prvi put sa ženom u javnosti posle venčanja: Bivši ministar šeta ruku pod ruku sa atraktivnom Marinom -…

Blic pre 10 dana
Političar Zoran Đorđevic, bivši ministar i direktor Pošte, venčao se u tajnosti 1. juna sa partnerkom Marinom Nikodijević, sa kojom se sinoć prvi put pojavio u javnosti posle venčanja. Oni su došli na jedan prestonički događaj ruku pod ruku, a… »
"Pevam ja i sa rukom i bez nje": Sloba Radanović o operaciji zbog koje nosi gips, bolovima, ali i spremanju žene za grad…

"Pevam ja i sa rukom i bez nje": Sloba Radanović o operaciji zbog koje nosi gips, bolovima, ali i spremanju žene za grad…

Blic pre 10 dana
Folker Sloba Radanović pojavio se večeras na jednom prestoničkom događaju, te se dotakao nedavne operacije ruke, koju je četvrti put polomio. - Odlično sam. Brzo ću da se oporavim. Nisu to neke povrede drastične, kako su neki predstavljali... Sve… »
Slobina žena puca kako izgleda! Radanović sa gipsom na ruci posle operacije, a Jelena u javnosti sa golim stomakom (foto)

Slobina žena puca kako izgleda! Radanović sa gipsom na ruci posle operacije, a Jelena u javnosti sa golim stomakom (foto)

Blic pre 10 dana
Folker Slobodan Sloba Radanović pojavio se večeras na jednom prestoničkom događaju sa suprugom Jelenom. Slobi je ovo prvo pojavljivanje u javnosti nakon operacije ruke, koju je nedavno polomio četvrti put. Radanović je nosio gips, dok je došao ruku… »

Vesti dana »