Povezane vesti

Milica Pavlović zbog haljine zvezda u Turskoj: Odlepili zbog vrelih kadrova - "Videli ste da ja imam ispod..."

Milica Pavlović zbog haljine zvezda u Turskoj: Odlepili zbog vrelih kadrova - "Videli ste da ja imam ispod..."

Mondo pre 10 dana
Viralan snimak Milice Pavlović napravio je haos na mrežama. Viralan snimak Milice Pavlović napravio je haos na mrežama. Glamurozne toalete i kostimi koje je Milica Pavlović ponela na nedavnom koncertu u Novom Sadu danima su glavna tema na mrežama… »
Turci bruje o srpskoj pevačici: "Previše je..." FOTO

Turci bruje o srpskoj pevačici: "Previše je..." FOTO

B92 pre 10 dana
Turski mediji pisali su o nesvakidašnjem stajlingu Milice Pavlović, a jedna stvar ih je posebno zaintirgirala. Turski portal gunboyugazetesi navodi da je Milica izazvala pometnju, zbog toga što su se mnogi pitali da li pevačica nosi donji veš… »
Milica Pavlović izazvala pažnju turskih medija svojim smelim stajlingom na koncertu!

Milica Pavlović izazvala pažnju turskih medija svojim smelim stajlingom na koncertu!

Svet plus pre 10 dana
Muzička zvezda Milica Pavlović održala je spektakularan koncert u novosadskom Spensu, a njen smeli stajling postao je glavna tema medija, kako domaćih, tako i stranih, uključujući i turske portale. Milica Pavlović je održala nezaboravan koncert u… »
Turski mediji bruje o stajlingu Milice Pavlović: Nakon tvrdnji da je pokazala intimu, stranci ne prestaju da komentarišu…

Turski mediji bruje o stajlingu Milice Pavlović: Nakon tvrdnji da je pokazala intimu, stranci ne prestaju da komentarišu…

Blic pre 10 dana
Poznata pevačica Milica Pavlović pre nekoliko dana je održala spekatakularni koncert u Novom Sadu, u Spensu, nakon kog je postala glavna tema kako naših tako i stranih medija. Jedan stajling posebno je privukao pažnju javnosti, pa se o njemu i te… »

Vesti dana »