Povezane vesti
Vreli talas u Srbiji – temperature i do 40 stepeni narednih sedam dana
Top press 19.06.2024
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) je upozorio da se nalazimo na početku perioda koji će obeležiti priliv veoma toplog vazduha sa severa Afrike ka našem području. Vrednosti maksimalnih temperatura u Srbiji danas će biti od 35 do 38 stepeni… »
„Trpim koliko mogu“: Pitali smo Beograđane kako podnose vrućinu (VIDEO)
N1 Info 19.06.2024
Afrički vazduh i sa njim visoke temperature koje prelaze 37. podeok stigli su u Srbiju. Za naredne dane na snazi narandžasti, a u najtoplijim regionima, čak i crveni meteoalarm. Lekari savetuju konzumiranje puno tečnosti, a preporuka je i da se ne… »
Paklene vrućine pred nama, 40 stepeni u hladu
Bujanovačke 19.06.2024
Bujanovac, 19. jun 2024. Iako leto još zvanično nije ni počelo, pred nama su tropski dani sa temperaturom iznad od 35 stepeni. Za naredne dane na snazi narandžasti, a u najtoplijim regionima, čak i crveni meteoalarm. Najtoplije će biti u petak, kada… »
Afrički vazduh u Srbiji
Glas Zaječara 19.06.2024
Jezgro vrelog Afričkog vazduha je zahvatilo Balkansko poluostrvo. Pred nama su tropski dani sa temperaturom višom od 35 stepeni. Za naredne dane na snazi narandžasti, a u najtoplijim regionima, čak i crveni meteoalarm. Vreme sutra sunčano, toplo… »
Vesti dana »

PSG o snimku na prorežimskim medijima: To nisu naši planovi, niti stavovi
N1 Info pre 56 minutajoš 17 povezanih

Obustavljen saobraćaj svih međugradskih vozova! "Srbijavoz": Primili smo poziv da su postavljene eksplozivne naprave
Kurir pre 1 satjoš 15 povezanih

Ukrajina ne pristaje da se odrekne članstva u NATO; Ministri G7 pozdravili predlog SAD o prekidu vatre
RTS pre 45 minutajoš 14 povezanih

Skupština Srbije: Zatvorena iz bezbednosnih razloga do ponedeljka
Insajder pre 44 minutajoš 12 povezanih

Studenti pešaci sve bliži Beogradu, Vučić pozvao 'Studente 2.0' da se povuku iz Pionirskog parka
BBC News pre 8 satijoš 7 povezanih