Povezane vesti

Sukobi ne jenjavaju! Jovanović: Ne zanima me strategija Aleksića, Lazovića i Ćute! Gajić Đilasu: Mefisto nastavlja u…

Sukobi ne jenjavaju! Jovanović: Ne zanima me strategija Aleksića, Lazovića i Ćute! Gajić Đilasu: Mefisto nastavlja u…

Kurir pre 10 dana
Haos u opoziciji nastavlja se nesmanjenim intenzitetom. Miloš Jovanović, lider Nove DSS, danas je izjavio da ga strategija Radomira Lazovića, Miroslava Aleksića i Aleksandra Ćute Jovanovića, koji su na izbore izašli 2. juna, ne zanima, dok Pavle… »
"Razbili su front iz sitnih partijskih interesa": Miloš Jovanović: Ne zanima me strategija Lazovića, Aleksića i Ćute…

"Razbili su front iz sitnih partijskih interesa": Miloš Jovanović: Ne zanima me strategija Lazovića, Aleksića i Ćute…

Blic pre 10 dana
Miloš Jovanović, predsednik Novog DSS-a, rekao je da ga ne zanima strategija Radomira Lazovića, Mile Aleksića ili Ćute Jovanovića i optužio opoziciju koja je izašla na izbore u Beogradu da je "razbila jedinstven front" zbog čega će, kako je… »
Jovanović: Pitanje litijuma biće jedan od razloga pada ovog bahatog režima

Jovanović: Pitanje litijuma biće jedan od razloga pada ovog bahatog režima

Nedeljnik pre 10 dana
Predsednik Novog DSS-a Miloš Jovanović kaže da pitanje litijuma može biti jedno od onih pitanja koje će slomiti „ovu bahatu vlast“, kao i da ga ne zanima strategija Radomira Lazovića, Miroslava Aleksića i Aleksandra Jovanovića Ćute jer su… »
Jovanović: Ne zanima me stategija Lazovića, Aleksića i Ćute – litijum može slomiti vlast

Jovanović: Ne zanima me stategija Lazovića, Aleksića i Ćute – litijum može slomiti vlast

N1 Info pre 10 dana
Docent na pravnom fakultetu u Beogradu i predsednik Novog DSS-a Miloš Jovanović kaže da pitanje litijjuma moće biti jedno od onih pitanja koje će slomiti "ovu bahatu vlast", kao i da ga ne zanima strategija Radomira Lazovića, Miroslava Aleksića i… »
Miloš Jovanović: Ne zanima me stategija Lazovića, Aleksića i Ćute, razbili su jedinstvo zbog 7 ili 8 opština, a nisu ih…

Miloš Jovanović: Ne zanima me stategija Lazovića, Aleksića i Ćute, razbili su jedinstvo zbog 7 ili 8 opština, a nisu ih…

Nova pre 10 dana
Docent na pravnom fakultetu u Beogradu i predsednik Novog DSS-a Miloš Jovanović kaže da pitanje litijjuma moće biti jedno od onih pitanja koje će slomiti "ovu bahatu vlast", kao i da ga ne zanima strategija Radomira Lazovića, Miroslava Aleksića i… »

Vesti dana »