Povezane vesti

Vulin: Rezoluciju o Jasenovcu treba da usvoji Hrvatska, ne Crna Gora

Vulin: Rezoluciju o Jasenovcu treba da usvoji Hrvatska, ne Crna Gora

RTV pre 10 dana
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da smatra da Crna Gora ne mora da usvoji rezoluciju o Jasenovcu, već da bi to trebalo da uradi Hrvatska i po prvi put u ime hrvatskog naroda zatraži oproštaj za zločine hrvatskih… »
Vulin: Rezoluciju o Jasenovcu treba da usvoji Hrvatska, ne Crna Gora

Vulin: Rezoluciju o Jasenovcu treba da usvoji Hrvatska, ne Crna Gora

Insajder pre 10 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da smatra da Crna Gora ne mora da usvoji rezoluciju o Jasenovcu, već da bi to trebalo da uradi Hrvatska i po prvi put u ime hrvatskog naroda zatraži oproštaj za zločine hrvatskih ustaša. On… »
Potpredsednik Vlade Srbije Vulin: I ja mislim da CG ne mora da usvoji rezoluciju o Jasenovcu, to treba da uradi Hrvatska

Potpredsednik Vlade Srbije Vulin: I ja mislim da CG ne mora da usvoji rezoluciju o Jasenovcu, to treba da uradi Hrvatska

Kurir pre 10 dana
"Grlić Radman je zapretio Crnoj Gori da će biti posledica ako usvoje rezoluciju o Jasenovcu i to zato što ne vidi kakve veze Crna Gora ima sa Jasenovcem. Nije objasnio kakve veze Hrvatska ima sa Srebrenicom, pa je Hrvatska jedva dočekala da glasa za… »
Aleksandar Vulin: Rezoluciju o Jasenovcu treba da usvoiji Hrvatska, ne Crna Gora

Aleksandar Vulin: Rezoluciju o Jasenovcu treba da usvoiji Hrvatska, ne Crna Gora

Telegraf pre 10 dana
On je tako reagovao na izjavu hrvatskog ministra spoljnih poslova Gordana Grlić Radmana da je za Hrvatsku "neprihvatljiva i besmislena" Rezolucija o Jasenovcu koju bi trebalo da donese Skupština Crne Gore. Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin… »
Hrvatski ministar Grlić-Radman kivan na Crnu Goru: Odgovorićemo ako usvoje Rezoluciju o Jasenovcu

Hrvatski ministar Grlić-Radman kivan na Crnu Goru: Odgovorićemo ako usvoje Rezoluciju o Jasenovcu

Danas pre 10 dana
Ministar spoljnih i evropskih poslova u Vladi Hrvatske Gordan Grlić Radman kazao je da je Hrvatskoj neprihvatljiva i besmislena Rezolucija o Jasenovcu koju bi navodno trebalo da donese Skupština Crne Gore. On je juče u Tivtu pitao „kakve veze Crna… »

Vesti dana »