Povezane vesti

Dačić u Leskovcu obilazio renovirane objekte policije i vatrogasaca

Dačić u Leskovcu obilazio renovirane objekte policije i vatrogasaca

Jug press pre 10 dana
LESKOVAC Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić obišao je Policijsku upravu u Leskovcu, kao i i Policijsku ispostavu Sever i renovirani objekat Vatrogasno-spasilačkog bataljona u Leskovcu. On je tom prilikom rekao da je… »
Dačić u Leskovcu: Moj cilj je da policija nikada ne bude angažovana

Dačić u Leskovcu: Moj cilj je da policija nikada ne bude angažovana

Jugmedia pre 10 dana
Ministar unutrašnjih poslova i potpredsednik Vlade Republike Srbije Ivica Dačić posetio je danas Policijsku upravu u Leskovcu, gde je obišao prostorije koje su u proteklom periodu renovirane, a u izjavi za medije kazao je da je njegov cilj, zapravo… »
"Policija treba da opravda poverenje građana": Ministar Dačić obišao Policijsku upravu u Leskovcu

"Policija treba da opravda poverenje građana": Ministar Dačić obišao Policijsku upravu u Leskovcu

Blic pre 10 dana
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić poručio je danas u Leskovcu, prilikom posete Policijskoj upravi u ovom gradu u kojoj je renoviran prostor koji koriste upravni poslovi i obilaska obnovljenog objekta… »
Bolji uslovi za policiju i građane: Ministar Ivica Dačić posetio renovirane objekte Policijske uprave u Leskovcu (foto)

Bolji uslovi za policiju i građane: Ministar Ivica Dačić posetio renovirane objekte Policijske uprave u Leskovcu (foto)

Večernje novosti pre 10 dana
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić obišao je danas Policijsku upravu u Leskovcu, njenu ispostavu „Sever“ i renovirani objekat Vatrogasno-spasilačkog bataljona u ovom gradu. foto: I.Mitić Ministar Dačić je tom… »
Ministar Dačić: Cilj mi je da MUP bude najbolje ministarstvo u Vladi Srbije

Ministar Dačić: Cilj mi je da MUP bude najbolje ministarstvo u Vladi Srbije

Telegraf pre 10 dana
„Mi nemamo drugi zadatak nego da štitimo javni red i da se borimo protiv kriminala, kao i da obezbedimo uslove za izdavanje dokumenata“, rekao je ministar. Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić poručio je danas u… »

Vesti dana »