Povezane vesti

Odbornici u beogradskom parlamentu: Od Branka Kockice do Sava Manojlovića

Odbornici u beogradskom parlamentu: Od Branka Kockice do Sava Manojlovića

Novi magazin pre 9 dana
Konstitutivna sednica novog saziva Skupštine grada Beograda biće održana u petak, 21. juna, kada će biti potvrđeni mandati svih 110 odbornika, a koalicija okupljena oko Srpske napredne stranke već je najavila da je obezbedila većinu za vođenje… »
Izborna komisija na Voždovcu dodelila mandate odbornicima, najviše mandata listi oko SNS

Izborna komisija na Voždovcu dodelila mandate odbornicima, najviše mandata listi oko SNS

Euronews pre 10 dana
Izborna komisija gradske opštine Voždovac donela je na današnjoj sednici rešenje o dodeli odborničkih mandata, prema kome se kandidatima liste "Aleksandar Vučić - Voždovac sutra" dodeljuje 33 mandata. Listi "Dr Savo Manojlović - I ja sam… »
Izborna komisija na Voždovcu dodelila mandate odbornicima, najviše pripalo listi SNS

Izborna komisija na Voždovcu dodelila mandate odbornicima, najviše pripalo listi SNS

Blic pre 10 dana
Izborna komisija gradske opštine Voždovac donela je na današnjoj sednici rešenje o dodeli odborničkih mandata, prema kome se kandidatima liste "Aleksandar Vučić - Voždovac sutra" dodeljuje 33 mandata. Listi "Dr Savo Manojlović - I ja sam… »
Izborna komisija na Voždovcu dodelila mandate odbornicima

Izborna komisija na Voždovcu dodelila mandate odbornicima

Insajder pre 10 dana
Izborna komisija gradske opštine Voždovac donela je na sednici 19. juna rešenje o dodeli odborničkih mandata, prema kome se kandidatima liste "Aleksandar Vučić - Voždovac sutra" dodeljuje 33 mandata. Listi 'Dr Savo Manojlović - I ja sam Voždovac… »
U petak konstitutivna sednica novog saziva Skupštine Beograda

U petak konstitutivna sednica novog saziva Skupštine Beograda

Radio sto plus pre 10 dana
Na dnevnom redu sednice je potvrđivanje mandata 110 odbornika, izbor predsednika Skupštine grada i zamenika predsednika, kao i sekretara i zamenika sekretara, preneo je portal Beoinfo. Početak sednice zakazan je za 10 časova, a do izbora predsednika… »
Ovim vrščanima su potvrđeni mandati: Gradska izborna komisija donela rešenje, od 45 mesta SNS ima 32

Ovim vrščanima su potvrđeni mandati: Gradska izborna komisija donela rešenje, od 45 mesta SNS ima 32

Večernje novosti pre 10 dana
GRADSKA izborna komisija u Vršcu je, na osnovu ukupnog izveštaja o rezultatima lokalnih izbora, donela rešenje o dodeli mandata kandidatima za odbornike u skupštini Grada Vršca. Foto: J. J. B. Novu skupštinu činiće 32 odbornika sa liste… »
Izborna komisija na Voždovcu dodelila mandate, najviše pripalo listi SNS

Izborna komisija na Voždovcu dodelila mandate, najviše pripalo listi SNS

Telegraf pre 10 dana
Izborna komisija GO Voždovac će kandidatima kojima je dodelila mandat izdati uverenja o izboru za odbornike Skupštine Gradske opštine Voždovac. Izborna komisija gradske opštine Voždovac donela je na današnjoj sednici rešenje o dodeli odborničkih… »

Vesti dana »