Povezane vesti

"Kušner mi je predstavio projekat za velelepni hotel u Beogradu" Vučić: Sa ponosom sam mu pokazao naš glavni grad (foto)

"Kušner mi je predstavio projekat za velelepni hotel u Beogradu" Vučić: Sa ponosom sam mu pokazao naš glavni grad (foto)

Kurir pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa američkim preduzetnikom Džaredom Kušnerom. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Inspirativna razmena ideja sa Džaredom Kušnerom kojem sam sa ponosom… »
Da li je Vučić sa Kušnerom dogovorio rušenje Generalštaba?

Da li je Vučić sa Kušnerom dogovorio rušenje Generalštaba?

Vreme pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je objavio na Instagramu utiske sa današnjeg sastanka sa Džaredom Kušnerom, koji mu je predstavio projekat „za velelepni hotel“ koji hoće da izgradi na mestu gde se nalaze zgrade Generalštaba. Predsednik… »
Vučić sa Džeradom Kušnerom: U planu da Beograd dobije velelepni hotel

Vučić sa Džeradom Kušnerom: U planu da Beograd dobije velelepni hotel

Insajder pre 9 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa Džaredom Kušnerom, zetom bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, kome je, kako je rekao, sa ponosom pokazao naš glavni grad i izložio neke od planova za njegov još brži rast. Kako je… »
Trampov zet sa Vučićem o "velelepnom hotelu u Beogradu"

Trampov zet sa Vučićem o "velelepnom hotelu u Beogradu"

Glas Amerike pre 9 dana
Vašington — Džared Kušner, zet bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, koji je sa Vladom Srbije potpisao ugovor o izgradnji luksuznog kompleksa na mestu Generalštaba, sastao se u Beogradu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem… »
Ekološki ustanak najavljuje protest ako bude potpisan ugovor o prodaji kompleksa Generalštaba

Ekološki ustanak najavljuje protest ako bude potpisan ugovor o prodaji kompleksa Generalštaba

Insajder pre 9 dana
Ekološki ustanak ocenio je danas da susretom sa Džaredom Kušnerom, koji saudijskim parama planira da gradi Dubai na mestu srušenog Generalštaba, mestu stradanja i spomeniku kulture, Aleksandar Vučić zatire više od 100 godina istorije Srbije i po… »
Vučić razgovarao sa Kušnerom: „U planu je da Beograd dobije velelepni hotel“

Vučić razgovarao sa Kušnerom: „U planu je da Beograd dobije velelepni hotel“

Nova pre 9 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa Džaredom Kušnerom, zetom bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, kome je, kako je rekao, sa ponosom pokazao naš glavni grad i izložio neke od planova za njegov još brži rast. Kako je… »
Trampov zet Vučiću predstavio projekat za hotel u Beogradu

Trampov zet Vučiću predstavio projekat za hotel u Beogradu

Beta pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mu je Džared Kušner, zet nekadašnjeg američkog predsednika Donalda Trampa u Beogradu predstavio projekat za hotel u Beogradu. "Predstavio sam mu viziju Beograda kao svetske metropole, čiji je… »
Ekološki ustanak najavljuje protest ako bude potpisan ugovor o prodaji kompleksa Generalštaba

Ekološki ustanak najavljuje protest ako bude potpisan ugovor o prodaji kompleksa Generalštaba

Beta pre 9 dana
Ekološki ustanak upozorio je danas da će "na prvi znak potpisivanja sramnog ugovora" o rušenju kompleksa nekadašnjeg Generalštaba u centru Beograda, pozvati stručnu javnost i građane na protest. U saopštenju povodom sastanka predsednika Srbije… »
Trampov zet Vučiću predstavio plan za hotel na mestu zgrade bombardovanog Generalštaba

Trampov zet Vučiću predstavio plan za hotel na mestu zgrade bombardovanog Generalštaba

Radio 021 pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mu je Džared Kušner, zet nekadašnjeg američkog predsednika Donalda Trampa u Beogradu predstavio projekat za hotel u Beogradu. "Predstavio sam mu viziju Beograda kao svetske metropole, čiji je… »
Niče novi hotel u Beogradu? Vučić i Mali predstavili Kušneru viziju Beograda kao svetske metropole FOTO/VIDEO

Niče novi hotel u Beogradu? Vučić i Mali predstavili Kušneru viziju Beograda kao svetske metropole FOTO/VIDEO

B92 pre 9 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ministar finansija Siniša Mali sastali su se sa američkim preduzetnikom Džaredom Kušnerom. "Inspirativna razmena ideja sa Džaredom Kušnerom kojem sam sa ponosom pokazao naš glavni grad i izložio neke od… »
Ne haju za oštre kritike javnosti i struke: Kušner u Beogradu, Vučiću predstavio projekat „velelepnog“ hotela

Ne haju za oštre kritike javnosti i struke: Kušner u Beogradu, Vučiću predstavio projekat „velelepnog“ hotela

N1 Info pre 9 dana
Zet nekadašnjeg američkog predsednika Donalda Trampa, Džared Kušner predstavio je predsdniku Srbije Aleksandru Vučiću u Beogradu projekat za hotel u Beogradu, objavio je Vučić na svoj Instagram nalogu. „Predstavio sam mu viziju Beograda kao… »
Trampov zet Vučiću predstavio projekat za hotel u Beogradu

Trampov zet Vučiću predstavio projekat za hotel u Beogradu

Radio sto plus pre 9 dana
“Predstavio sam mu viziju Beograda kao svetske metropole, čiji je kosmopolitski duh oduvek privlačio ljude iz svih krajeva sveta, a Džared Kušner je meni predstavio projekat za velelepni hotel u Beogradu koji će doprineti da naša prestonica… »
Ekološki ustanak najavljuje protest ako bude potpisan ugovor o prodaji Generalštaba

Ekološki ustanak najavljuje protest ako bude potpisan ugovor o prodaji Generalštaba

Radio 021 pre 9 dana
Ekološki ustanak upozorio je danas da će "na prvi znak potpisivanja sramnog ugovora" o rušenju kompleksa nekadašnjeg Generalštaba u centru Beograda, pozvati stručnu javnost i građane na protest. U saopštenju povodom sastanka predsednika Srbije… »
Trampov zet Vučiću predstavio projekat za hotel u Beogradu

Trampov zet Vučiću predstavio projekat za hotel u Beogradu

Novi magazin pre 9 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mu je Džared Kušner, zet nekadašnjeg američkog predsednika Donalda Trampa u Beogradu predstavio projekat za hotel u Beogradu. "Predstavio sam mu viziju Beograda kao svetske metropole, čiji je… »
Ekološki ustanak najavljuje protest ako bude potpisan ugovor o prodaji kompleksa Generalštaba

Ekološki ustanak najavljuje protest ako bude potpisan ugovor o prodaji kompleksa Generalštaba

Novi magazin pre 9 dana
Ekološki ustanak upozorio je danas da će "na prvi znak potpisivanja sramnog ugovora" o rušenju kompleksa nekadašnjeg Generalštaba u centru Beograda, pozvati stručnu javnost i građane na protest. U saopštenju povodom sastanka predsednika Srbije… »
Vučić razgovarao sa Kušnerom: U planu da Beograd dobije velelepni hotel

Vučić razgovarao sa Kušnerom: U planu da Beograd dobije velelepni hotel

RTV pre 10 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa Džaredom Kušnerom, zetom bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, kome je, kako je rekao, sa ponosom pokazao naš glavni grad i izložio neke od planova za njegov još brži… »
Vučić sa Trampovim zetom razgovarao o planovima za Beograd

Vučić sa Trampovim zetom razgovarao o planovima za Beograd

Slobodna Evropa pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u sredu sa Džaredom Kušnerom (Jared Kushner), zetom nekadašnjeg predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa (Trump). Vučić je na svom Instagram profilu napisao da je bila u pitanju… »
Vučić razgovarao sa Kušnerom: U planu da Beograd dobije velelepni hotel

Vučić razgovarao sa Kušnerom: U planu da Beograd dobije velelepni hotel

RTS pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa Džaredom Kušnerom, zetom bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, kome je, kako je rekao, sa ponosom pokazao naš glavni grad i izložio neke od planova za njegov još brži rast. Predsednik… »

Vesti dana »