Povezane vesti

Vučić: Trampov zet Džared Kušner predstavio projekat za hotel u Beogradu

Vučić: Trampov zet Džared Kušner predstavio projekat za hotel u Beogradu

NIN pre 9 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu je Džared Kušner, zet nekadašnjeg američkog predsednika Donalda Trampa u Beogradu predstavio projekat za hotel u Beogradu. "Predstavio sam mu viziju Beograda kao svetske metropole, čiji je… »
"Inspirativna razmena ideja": Vučić razgovarao sa zetom Donalda Trampa: "Predstavio sam mu viziju Beograda kao svetske…

"Inspirativna razmena ideja": Vučić razgovarao sa zetom Donalda Trampa: "Predstavio sam mu viziju Beograda kao svetske…

Blic pre 9 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa Džaredom Kušnerom, zetom bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, kome je, kako je rekao, sa ponosom pokazao naš glavni grad i izložio neke od planova za njegov još brži rast. Kako je… »
Vučić razgovarao sa Kušnerom: U planu da Beograd dobije velelepni hotel

Vučić razgovarao sa Kušnerom: U planu da Beograd dobije velelepni hotel

Telegraf pre 9 dana
Kako je Vučić objavio na Instagram nalogu buducnostsrbijeav, predstavio je Kušneru viziju Beograda kao svetske metropole. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa Džaredom Kušnerom, zetom bivšeg američkog predsednika Donalda… »
Trampov zet Vučiću predstavio projekat za hotel u Beogradu

Trampov zet Vučiću predstavio projekat za hotel u Beogradu

Danas pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da mu je Džared Kušner, zet nekadašnjeg američkog predsednika Donalda Trampa u Beogradu predstavio projekat za hotel u Beogradu. „Predstavio sam mu viziju Beograda kao svetske metropole, čiji je… »

Vesti dana »