Povezane vesti
Pacijentkinja preminula u bolnici u Mičigenu zbog sajber napada na bolničku mrežu
Euronews 20.06.2024
Jedna pacijentkinja, koja je pretrpela srčani zastoj, preminula je u bolnici u američkoj državi Mičigen zbog kašnjenja rezultata testova koje je nastalo zbog nedavnog sajber napada na veliku američku bolničku mrežu "Ascension" koja upravlja u više od 140… »
Preminula pacijentkinja zbog sajber napada na bolnicu Izazvao fatalne medicinske greške
Dnevnik 20.06.2024
VAŠINGTON: Jedna pacijentkinja, koja je pretrpela srčani zastoj, preminula je u bolnici u američkoj državi Mičigen zbog kašnjenja rezultata testova koje je nastalo zbog nedavnog sajber napada na veliku američku bolničku mrežu Ascension koja upravlja u… »
Pacijentkinja preminula u bolnici u Mičigenu zbog sajber napada na bolničku mrežu
Telegraf 20.06.2024
Sajber napad doveo je do ozbiljnih, pa čak i fatalnih medicinskih grešaka. Jedna pacijentkinja, koja je pretrpela srčani zastoj, preminula je u bolnici u američkoj državi Mičigen zbog kašnjenja rezultata testova koje je nastalo zbog nedavnog sajber… »
Vesti dana »
Aleksić premijeru i ministrima: Vaša jedina obaveza je da služite građanima; Macut: Ne treba da se spuštamo na nivo ličnih obračuna
RTS pre 18 minutajoš 41 povezana
Snažan zemljotres pogodio južni Japan: Desetine nestalih u urušenom tržnom centru
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 40 povezanih
Godišnje oboli 700, a premine 300 ljudi: Zašto je Srbija u vrhu Evrope po smrtnosti od melanoma?
Danas pre 5 satijoš 7 povezanih
Helikopter i 40 vatrogasaca iz Beograda upućeno u Španiju zbog požara
Danas pre 38 minutajoš 32 povezane
Delovi Sremske Kamenice bez vode ili sa slabijim pritiskom u sredu, 29. jula
Moj Novi Sad pre 48 minutajoš 23 povezane



