Povezane vesti

Hezonja produžio ugovor sa Real Madridom

Hezonja produžio ugovor sa Real Madridom

Politika pre 9 dana
Košarkaš Real Madrida Mario Hezonja produžio je ugovor sa tim španskim klubom. „Kao što znate, posle poslednje utakmice u sezoni postao sam slobodan igrač i mogao sam da odlučim gde želim da igram narednih godina. Real Madrid je verovao u mene… »
Mislili ste da je završena ''saga o Hezonji''? Još nije sve gotovo!

Mislili ste da je završena ''saga o Hezonji''? Još nije sve gotovo!

Sportske.net pre 9 dana
Izgleda da ćemo morati da sačekamo još mesec dana kako bismo sa sigurnošću mogli da kažemo gde će Mario Hezonja igrati sledeće sezone. Podsetimo, on se danas oglasio na svom nalogu na društvenoj mreži ''X'', gde je objavio da ostaje u Realu koji… »
Gotovo je! Oglasio se Mario Hezonja i otkrio gde nastavlja karijeru

Gotovo je! Oglasio se Mario Hezonja i otkrio gde nastavlja karijeru

Večernje novosti pre 9 dana
Košarkaš Real Madrida Mario Hezonja produžio je ugovor sa tim španskim klubom. Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC "Kao što znate, posle poslednje utakmice u sezoni postao sam slobodan igrač i mogao sam da odlučim gde želim da igram narednih godina. Real… »
Hezonja se oglasio i stavio tačku

Hezonja se oglasio i stavio tačku

B92 pre 9 dana
Hrvatski košarkaš Mario Hezonja okončao je spekulacije o tome gde će nastaviti karijeru. Hezonja se oglasio na društvenoj mreži "X" i tamo potvrdio ono što je najavio prošle nedelje. "Kao što svi znate, posle moje poslednje utakmice u sezoni… »
Gotovo je - Oglasio se Mario Hezonja!

Gotovo je - Oglasio se Mario Hezonja!

Sportske.net pre 9 dana
Spekulacijama je konačno kraj. Mario Hezonja sezonu nastavlja u Real Madridu, kako je konačno i sam potvrdio na svom X nalogu. "Kao što svi znate, nakon moje poslednje utakmice u sezoni postao sam slobodan igrač i slobodan sam da odlučim gde želim… »
Hezonja se oglasio i stavio tačku na najveću letnju sagu

Hezonja se oglasio i stavio tačku na najveću letnju sagu

Sport klub pre 9 dana
Hrvatskog košarkaša Marija Hezonju brojni evropski mediji selili su u Barselonu, Panatinaikos, Partizan, NBA ligu, ali je od prvog trenutka najrealnija opcija bila ostanak u Kraljevskom klubu. Sjajni krilni igrač je u sredu potvrdio da nigde na mrda iz… »

Vesti dana »