Povezane vesti

Robert Kenedi Mlađi se pozvao na reči predsednika Vučića (video)

Robert Kenedi Mlađi se pozvao na reči predsednika Vučića (video)

Politika pre 9 dana
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi podelio je, na društvenoj mreži Iks, deo intervjua predsednika Srbije Aleksandra Vučića u kome se govori o sukobu u Ukrajini. - Predsednik Srbije strahuje od rata sa Rusijom zbog Ukrajine… »
Kenedi podelio snimak intervjua Aleksandra Vučića: "Predsednik Srbije želi da zna gde su odrasli u sobi" (video)

Kenedi podelio snimak intervjua Aleksandra Vučića: "Predsednik Srbije želi da zna gde su odrasli u sobi" (video)

Kurir pre 9 dana
Robert Kenedi Mlađi, nezavisni kandidat za predsednika SAD, na svom Iks nalogu podelio je deo intervjua predsednik Srbije Aleksandra Vučića u kome on komentariše ukrajinsku krizu za švajcarski "Veltvohe". "Predsednik Srbije strahuje od rata sa… »
Kenedi Junior citirao Vučića: "Gde su odrasli u sobi? I ja takođe želim to da znam"

Kenedi Junior citirao Vučića: "Gde su odrasli u sobi? I ja takođe želim to da znam"

Radio 021 pre 9 dana
Kandidat za predsednika Sjedinjenih Američkih Država Robert Kenedi Mlađi objavio je na društvenoj mreži Iks deo intervjua predsednika Srbije Aleksandra Vučića. U pitanju je deo koji se tiče rata Zapada sa Rusijom zbog Ukrajine, navodeći da bi… »
Kenedi podelio izjavu Vučića pa pozvao SAD, Rusiju i Ukrajinu na pregovore

Kenedi podelio izjavu Vučića pa pozvao SAD, Rusiju i Ukrajinu na pregovore

Beta pre 9 dana
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Junior objavio je deo intervjua predsednika Srbije Aleksandra Vučića uz komentar da Amerika mora odmah početi mirovne pregovore sa Rusijom, a američki, ruski i ukrajinski predstavnici da sednu za… »
Robert F. Kenedi podelio snimak Vučića o ratu u Ukrajini i pozvao SAD da počnu pregovore sa Rusijom

Robert F. Kenedi podelio snimak Vučića o ratu u Ukrajini i pozvao SAD da počnu pregovore sa Rusijom

Glas Amerike pre 9 dana
vašington — Robert F. Kenedi, nezavisni kandidat na predsedničkim izborima u SAD, podelio je na Eksu isečak iz intervjua koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao švajcarskom listu Weltwoche početkom juna, a u kojem govori o ratu u Ukrajini… »
Kenedi podelio snimak Vučićeva izjave i pozvao SAD, Rusiju i Ukrajinu na pregovore

Kenedi podelio snimak Vučićeva izjave i pozvao SAD, Rusiju i Ukrajinu na pregovore

RTV pre 9 dana
BEOGRAD - Sjedinjene Američke Države moraju odmah da počnu stvarne mirovne pregovore sa Rusijom, a američki, ruski i ukrajinski predstavnici da sednu za pregovarački sto, izjavio je nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Junior koji je… »
"Želi da zna, gde su odrasli: U sobi?" Kenedi podelio snimak Vučićeva izjave: Pozvao SAD, Rusiju i Ukrajinu na pregovore

"Želi da zna, gde su odrasli: U sobi?" Kenedi podelio snimak Vučićeva izjave: Pozvao SAD, Rusiju i Ukrajinu na pregovore

Blic pre 9 dana
Sjedinjene Američke Države (SAD) moraju odmah da počnu stvarne mirovne pregovore sa Rusijom, a američki, ruski i ukrajinski predstavnici da sednu za pregovarački sto, izjavio je nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Junior koji je… »
Kenedi podelio Vučićevu izjavu: Predsednik Srbije strahuje od rata sa Rusijom, i ja želim da znam gde su odrasli u sobi

Kenedi podelio Vučićevu izjavu: Predsednik Srbije strahuje od rata sa Rusijom, i ja želim da znam gde su odrasli u sobi

NIN pre 9 dana
Nezavisni kandidat za predsednika Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Robert Kenedi Mlađi objavio je na društvenoj mreži Iks deo intervjua predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji se tiče rata Zapada sa Rusijom zbog Ukrajine, navodeći da bi… »
Kenedi podelio izjavu predsednika Vučića uz poruku: Pozivam SAD, Rusiju i Ukrajinu na pregovore

Kenedi podelio izjavu predsednika Vučića uz poruku: Pozivam SAD, Rusiju i Ukrajinu na pregovore

RTS pre 9 dana
Predsednik Srbije strahuje od rata sa Rusijom zbog Ukrajine, plaši se gubitka miliona života i želi da zna: gde su odrasli u sobi? I ja takođe želim to da znam, napisao je na Iksu kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Junior uz snimak dela… »
Kenedi podelio izjavu Vučića uz jednu poruku

Kenedi podelio izjavu Vučića uz jednu poruku

Danas pre 9 dana
Predsednik Srbije strahuje od rata sa Rusijom zbog Ukrajine, plaši se gubitka miliona života i želi da zna: gde su odrasli u sobi? I ja takođe želim to da znam, napisao je na Iksu kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Junior uz snimak dela… »
Kenedi Mlađi pozvao američke vlasti na pregovore sa Rusijom o Ukrajini

Kenedi Mlađi pozvao američke vlasti na pregovore sa Rusijom o Ukrajini

Pravda pre 9 dana
Nezavisni kandidat za predsedničke izbore u SAD Robert Kenedi Mlađi pozvao je vlasti da odmah započnu mirovne pregovore sa Rusijom o Ukrajini. „Pozivam na realne mirovne pregovore odmah uz učešće Sjedinjenih Američkih Država, Rusije i Ukrajine… »
Kenedi podelio snimak Vučićevog intervjua: "Predsednik Srbije želi da zna..." VIDEO

Kenedi podelio snimak Vučićevog intervjua: "Predsednik Srbije želi da zna..." VIDEO

B92 pre 9 dana
Sjedinjene Američke Države odmah moraju da počnu stvarne mirovne pregovore sa Rusijom, a američki, ruski i ukrajinski predstavnici da sednu za pregovarački sto, tvrdi nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi. On je na svom Iks… »

Vesti dana »