Povezane vesti

Na Arkanovoj svadbi sam zaradio 100.000! Ceca posle nije imala vremena za mene, ni kod Veljka me nije zvala

Na Arkanovoj svadbi sam zaradio 100.000! Ceca posle nije imala vremena za mene, ni kod Veljka me nije zvala

Mondo pre 9 dana
Harmonikaš Mirko Kodić otkrio da se na Cecinoj i Arkanovoj svadbi "muva nije čula" kada je zasvirao jednu pesmu. Harmonikaš Mirko Kodić otkrio da se na Cecinoj i Arkanovoj svadbi "muva nije čula" kada je zasvirao jednu pesmu Mirko Kodić, jedan od… »
"Imao sam ljubavnice u braku, ne bih da imenujem ali pozdraviću zlatu petrović": Mirko Kodić izneo svu intimu, živog ga…

"Imao sam ljubavnice u braku, ne bih da imenujem ali pozdraviću zlatu petrović": Mirko Kodić izneo svu intimu, živog ga…

Blic pre 9 dana
Harmonikaša Mirka Kodića zadesila je najveća životna tragedija - sahranio je svog sina jedinca. Njegov sin Aleksandar iznenada je preminuo u snu u 30. godini. I pre tragedije, Mirka život nije mazio, već je sa ulice uspeo. - Kada sam prvi dan došao… »
U Beograd došao sa 1 kesom, spavao u parku! Ispovest Mirka Kodića: Fatalna pevačica mu bila ljubavnica, pretrpeo najteži…

U Beograd došao sa 1 kesom, spavao u parku! Ispovest Mirka Kodića: Fatalna pevačica mu bila ljubavnica, pretrpeo najteži…

Kurir pre 9 dana
Mirko Kodić, jedan od najpoznatijih naših harmonikaša, prošle godine zadobio je najteži životni udarac - izgubio je sina Aleksandra, koji je preminuo u snu u 30. godini. A iza ovog vrsnog instrumentaliste, koji je tokom višedecenijske uspešne… »

Vesti dana »