Povezane vesti
Izdvojeno 52,5 miliona dinara za poboljšanje uslova stanovanja izbeglih u Vojvodini
Telegraf 20.06.2024
Ona je dodala da su od prošle godine sredstva za rešavanje ovog pitanja znatno uvećana. Pokrajinska sekretarka za finansije Smiljka Jovanović uručila je danas, u okviru obeležavanja Svetskog dana izbeglica, ugovore za nabavku građevinskog materijala za… »
Vlada Vojvodine: Za poboljšanje uslova stanovanja izbeglih i raseljenih porodica dodeljeno 52,5 miliona dinara
In medija 20.06.2024
U okviru obeležavanja Svetskog dana izbeglica, pokrajinska sekretarka za finansije Smiljka Jovanović uručila je danas ugovore za nabavku građevinskog materijala za adaptaciju i izgradnju stambenih objekata u vlasništvu izbeglih i raseljenih porodica u… »
Pokrajinska vlada izvdojila više od 52 miliona dinara za pomoć izbeglicama (AUDIO)
RTV 20.06.2024
NOVI SAD - Ukupno 167 porodica iz 27 opština u Vojvodini dobilo je novčane ugovore za nabavku građevinskog materijala, za završetak započete izgradnje stambenih objekata. Ugovori su dodeljeni u okviru programa Fonda za izbegla, raseljena lica i za… »
Vesti dana »
Tramp: SAD će prerađivati i prodavati venecuelansku naftu; Uradićemo nešto na Grenlandu, sviđalo im se to ili ne
RTV pre 18 minutajoš 4 povezane
Premijer Macut: U Majdanpeku proradio dalekovod, struja uskoro u svim delovima grada
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Žena je ložila vatru, pa komšiji zapalila stan. Veliki požar u zgradi u Majdanpeku, 20 ljudi završilo u bolnici
Blic pre 5 satijoš 1 povezana





