Povezane vesti

Fizički sukob članova Ruske stranke u Čačku zbog podrške SNS-u

Fizički sukob članova Ruske stranke u Čačku zbog podrške SNS-u

Vreme 20.06.2024
Osnovno javno tužilaštvo u Čačku navelo je da je od Policijske uprave dobilo informaciju o incidentu u kome je povređen odbornik Ruske stranke iz Čačka Slobodan Jakšić. Odbornik Ruske stranke iz Čačka Slobodan Jakšić, koji je ujedno i… »
SAZNAJEMO: Potukli se članovi Ruske stranke u Čačku, zbog podrške SNS-u

SAZNAJEMO: Potukli se članovi Ruske stranke u Čačku, zbog podrške SNS-u

Nova 20.06.2024
Član Ruske stranke u Čačku Goran Hadži Milovanović fizički je napao predsednika Gradskog odbora u tom gradu Slobodana Jakšića zbog toga što je podržao Srpsku naprednu stranku, saznaje portal Nova.rs. Kako saznaje naš portal Milovanović i… »
Odbornik Ruske stranke tvrdi da je pretučen, čačansko tužilaštvo obavešteno o incidentu

Odbornik Ruske stranke tvrdi da je pretučen, čačansko tužilaštvo obavešteno o incidentu

Insajder 20.06.2024
Slobodan Jakšić, odbornik Ruske stranke iz Čačka, pretučen je, kako kaže, u kladionici dok je sedeo sa prijateljem. Jakšić tvrdi da ga je napao G.M. iz istog grada zbog političkih neslaganja. Osnovno javno tužilaštvo u Čačku za Insajder… »
"Pokušao je da me udari flašom": Odbornik Ruske stranke u Čačku tvrdi da je pretučen: Govorio mi je da sam krivac što…

"Pokušao je da me udari flašom": Odbornik Ruske stranke u Čačku tvrdi da je pretučen: Govorio mi je da sam krivac što…

Blic 20.06.2024
Slobodan Jakšić, odbornik Ruske stranke, pretučen je, kako kaže, u kladionici dok je sedeo sa prijateljem. Jakšić tvrdi za "Blic" da ga je napao G.M. iz Čačka kojeg je dva dana pre toga prijavio za pretnje. - Otišao sam kod poznanika koji je… »

Vesti dana »