Povezane vesti

Mladenović ne želi da komentariše “negovanje” mrtvih, koje je na neki način i sam aminovao

Mladenović ne želi da komentariše “negovanje” mrtvih, koje je na neki način i sam aminovao

Rešetka 20.06.2024
Šef Odeljnenja za društvene delatnosti Saša Mladenović rekao je danas za Rešetku da ne želi da komentariše to što je opozicioni odbornik iz Grupe građana “Za Leskovac – Zajedno” u Skupštini grada Leskovca Nenad Zdravković pozvao Odeljenje… »
Udruženje građana “Tim 42” predstavilo analizu određenih projekata socijalne zaštite

Udruženje građana “Tim 42” predstavilo analizu određenih projekata socijalne zaštite

Jug press 20.06.2024
LESKOVAC Udruženje građana „Tim 42“ je tokom prethodnih meseci istraživao kako se dodeljuju i kontrolišu sredstva na lokalnom konkursu za finansiranje usluga socijalne zaštite u Leskovcu. Oni su rezultate istraživanja i publikaciju predstavili… »
Jedan sapun na 43 korisnika, ja ću tebi ti ćeš meni, pare na ruke – Tako su trošeni milioni dati za projekte socijalne…

Jedan sapun na 43 korisnika, ja ću tebi ti ćeš meni, pare na ruke – Tako su trošeni milioni dati za projekte socijalne…

Rešetka 20.06.2024
Sprega socijalnih radnika i sukob interesa, članovi komisije koji svojim rođacima dodeljuju novac, nenamenski utrošena sredstva, kopiranje tuđih izveštaja, sve su ovo stvari koje su obeležile konkurs za sufinansiranje projekata socijalne zaštite u… »
Tim 42 – Za finansirane projekte iz oblasti socijalne zaštite nisu podnošeni izveštaji o trošenju novca i aktivnostima

Tim 42 – Za finansirane projekte iz oblasti socijalne zaštite nisu podnošeni izveštaji o trošenju novca i aktivnostima

Stav.life 20.06.2024
Udruženje „Tim 42“ radilo je kompletnu analizu projeta u balsti socijalne zaštite koje je grad Leskovac finansirao u 2022. godini gde je ustanovljeno da od 46 odborenih projekata 15 projekata, koje su podnele 12 organizacije, nije dostavljen dokaz o… »

Vesti dana »