Povezane vesti

"Godinama sam išla na psihoterapiju" Glumica Borka Tomović: "Za novu ulogu morala sam da kopam po svom detinjstvu"

"Godinama sam išla na psihoterapiju" Glumica Borka Tomović: "Za novu ulogu morala sam da kopam po svom detinjstvu"

Kurir pre 9 dana
Na 32. B eogradskom letnjem festivalu (Belef), koji je otvoren večeras izvođenjem predstave "Maske" Dražena Šivka, a publika će moći premijerno da vidi i autorski projekat Borisa Liješevića "Tvoje i moje". U neobičnoj predstavi pozorišta "Boško… »
Nova premijera teatra „Boško Buha“, a upravnica poručuje: Počele su pripreme za izgradnju pozorišta na staroj adresi…

Nova premijera teatra „Boško Buha“, a upravnica poručuje: Počele su pripreme za izgradnju pozorišta na staroj adresi…

Nova pre 9 dana
Kao ansambl koji se prevashodno obraća dečjoj publici, glumci Pozorišta “Boško Buha” prihvatili su izazov koji je pred njih postavio reditelj Boris Liješević, a to je da se vrate u svoje detinjstvo. Premijera komada „Tvoje i moje“ zakazana… »
Premijera predstave "Tvoje i moje" na sceni pozorišta "Boško Buha": Glumci otkivaju sećanja iz svog detinjstva

Premijera predstave "Tvoje i moje" na sceni pozorišta "Boško Buha": Glumci otkivaju sećanja iz svog detinjstva

Blic pre 9 dana
Premijera autorskog projekta Borisa Liješevića "Tvoje i moje" pozorišta Boško Buha, zakazana je za ponedeljak 24. juna na sceni teatra "Vuk". Kako je sam reditelj napomenuo, na konferenciji za novinare, ova dečja predstava za odrasle je neobična kao… »

Vesti dana »