Povezane vesti

Preminuo glumac Donald Saterlend

Preminuo glumac Donald Saterlend

Politika pre 10 dana
NjUJORK – Filmski i televizijski glumac Donald Saterlend, preminuo je danas u 89. godini. Glumčev sin, Kifer Saterlend, potvrdio je vest o očevoj smrti na društvenim mrežama. „Ja lično mislim da je on bio jedan od najvažnijih glumaca u istoriji… »
Preminuo legendarni glumac Donald Saterlend

Preminuo legendarni glumac Donald Saterlend

Euronews pre 10 dana
Legendarni Donald Saderland, poznat po ulogama u filmovima "Dvanaest žigosanih", "Meš", "Kelijevi heroji" i "Igrama gladi", preminuo je u 89. godini nakon duge bolesti. Vesto o smrti glumca objavio je njegov sin u saopštenju. "Teška srca, moram da… »
Preminuo čuveni glumac Donald Saterlend

Preminuo čuveni glumac Donald Saterlend

Glas Amerike pre 10 dana
Donald Saterlend, čuveni glumac i junak brojnih filmskih klasika preminuo je u 89. godini, objavio je njegov sin Kifer. „Teška srca saopštavam da je moj otac Donald Saterlend preminuo. Verujem da je jedan od najvažnijih glumaca u istoriji filma… »
Film: Preminuo glumac Donald Saterlend koji nikada nije bio nominovan za Oskara

Film: Preminuo glumac Donald Saterlend koji nikada nije bio nominovan za Oskara

Južne vesti pre 10 dana
Getty Images Kanadski glumac Donald Saterlend, zvezda filmova Igre gladi (The Hunger Games), Dvanaest žigosanih (The Dirty Dozen) i Ne okreći se (Don't look now), preminuo je u 88. godini posle duge bolesti, potvrdio je njegov sin Kifer. „Teška srca… »
Preminuo Donald Saderland: Tužnu vest potvrdio njegov sin

Preminuo Donald Saderland: Tužnu vest potvrdio njegov sin

Nova pre 9 dana
Čuveni glumac Donald Saderland preminuo je u 89. godini. Tužnu vest potvrdio je njegov sin Kifer na društvenim mrežama. „Teška srca vam kažem da je moj otac Donald Saderland preminuo. Smatram da je jedan od najvažnijih glumaca u istoriji filma… »
Film: Preminuo glumac Donald Saterlend koji nikada nije bio nominovan za Oskara

Film: Preminuo glumac Donald Saterlend koji nikada nije bio nominovan za Oskara

BBC News pre 9 dana
Kanadski glumac dobio je više od 200 priznanja, ali nikada nije bio nominovan za Oskara. Kanadski glumac Donald Saterlend, zvezda filmova Igre gladi (The Hunger Games), Dvanaest žigosanih (The Dirty Dozen) i Ne okreći se (Don't look now), preminuo je u… »
Preminuo čuveni glumac Donald Saterlend

Preminuo čuveni glumac Donald Saterlend

Radio 021 pre 9 dana
Legendarni kanadski filmski i televizijski glumac Donald Saterlend preminuo je u 88. godini, potvrdio je njegov sin Kifer Saterlend. Glumio u više od 140 filmova, a najpoznatije uloge su mu u "Dvanaest žigosanih" (The dirty dozen) iz 1967. godine… »
Film: Preminuo glumac Donald Saterlend koji nikada nije bio nominovan za Oskara

Film: Preminuo glumac Donald Saterlend koji nikada nije bio nominovan za Oskara

Radio 021 pre 9 dana
Kanadski glumac dobio je više od 200 priznanja, ali nikada nije bio nominovan za Oskara. Getty Images Kanadski glumac Donald Saterlend, zvezda filmova Igre gladi (The Hunger Games), Dvanaest žigosanih (The Dirty Dozen) i Ne okreći se (Don't look now)… »
Preminuo glumac Donald Sutherland

Preminuo glumac Donald Sutherland

Al Jazeera pre 9 dana
Pojavio se u više od 190 filmova i TV emisija, a 2017. je dobio počasnog Oscara. Legendarni kanadski filmski i televizijski glumac Donald Sutherland preminuo je u 88. godini, potvrdio je njegov sin Kiefer Sutherland. “Ja lično mislim da je jedan od… »
Glumac Donald Saterlend umro u 89. godini

Glumac Donald Saterlend umro u 89. godini

RTV pre 9 dana
NJUJORK - Filmski i televizijski glumac Donald Saterlend, preminuo je danas u 89. godini. Glumčev sin, Kifer Saterlend, potvrdio je vest o očevoj smrti na društvenim mrežama. "Ja lično mislim da je on bio jedan od najvažnijih glumaca u istoriji… »
Preminuo čuveni glumac Donald Saterlend

Preminuo čuveni glumac Donald Saterlend

Vreme pre 9 dana
„Teška srca vam kažem da je moj otac Donald Saterlend preminuo. Smatram da je jedan od najvažnijih glumaca u istoriji filma. Voleo je ono što je radio i radio ono što je voleo, a više od toga se ne može tražiti“, napisao je Kifer Seterlend… »
Preminuo Donald Saterlend

Preminuo Donald Saterlend

Sputnik pre 9 dana
Filmski i televizijski glumac Donald Saterlend, preminuo je danas u 89. godini nakon duge bolesti. Glumčev sin, Kifer Saterlend, potvrdio je vest o očevoj smrti na društvenim mrežama. Prema pisanju AP, Saterlend je oličenje nepredvidive… »
Preminuo glumac Donald Saterlend

Preminuo glumac Donald Saterlend

Insajder pre 9 dana
Glumac Donald Saterlend preminuo je danas u 89. godini. Vest o njegovoj smrti potvrdio je glumčev sin Kifer Saterlend, prenosi AP. 'Ja lično mislim da je on jedan od najvažnijih glumaca u istoriji filma. Voleo je ono što je radio i radio je ono što… »
Preminuo glumac kog smo obožavali u "igrama gladi": Borio se sa teškom bolešću, sin se oprostio potresnim rečima

Preminuo glumac kog smo obožavali u "igrama gladi": Borio se sa teškom bolešću, sin se oprostio potresnim rečima

Mondo pre 9 dana
Donald Satrlend kog je publika zavolela kao president Snow-a u "Hunger Games", preminuo je u 88. godini života. Donald Satrlend kog je publika zavolela kao president Snow-a u "Hunger Games", preminuo je u 88. godini života. Čuveni kanadski glumac… »
Preminuo Donald Saterlend: Tužnu vest potvrdio sin slavnog glumca

Preminuo Donald Saterlend: Tužnu vest potvrdio sin slavnog glumca

Večernje novosti pre 9 dana
SLAVNI glumac Donald Saterlend umro je u 88. godini. Foto: EPA Posebno se istakao u triologiji "Igre gladi", kao i u filmu Dvanaest žigosanih, "M*A*S*H" i mnogim drugim. Tužnu vest potvrdio je njegov sin. - Teška srca vam saopštavam da je moj otac… »
Preminuo legendarni glumac Donald Saterlend

Preminuo legendarni glumac Donald Saterlend

N1 Info pre 9 dana
Čuveni glumac Donald Saterlend preminuo je u 89. godini, potvrdio je njegov sin Kifer na društvenoj mreži X. „Teška srca vam kažem da je moj otac Donald Saterlend preminuo. Smatram da je jedan od najvažnijih glumaca u istoriji filma. Voleo je ono… »
Poznati glumac Donald Sutherland preminuo je u 88. godini!

Poznati glumac Donald Sutherland preminuo je u 88. godini!

Svet plus pre 9 dana
Donald Sutherland, legendarni glumac poznat po ulogama u "Igrama gladi" i "MASH-u", preminuo je u 88. godini. Njegov sin je saopštio ovu tužnu vest i odao počast karijeri svog oca. Legendarni kanadski glumac Donald Sutherland, preminuo je u 88. godini… »
Preminuo legendarni holivudski glumac: "Jedan od najvećih u istoriji filma"

Preminuo legendarni holivudski glumac: "Jedan od najvećih u istoriji filma"

B92 pre 9 dana
Holivudska ikona Donald Saterlend preminuo je u 88. godini. Vest o smrti kanadskog glumca, nakon duge bolesti, objavio je njegov sin Kifer Saterlend, takođe poznati filmski glumac, u sredu. Saterlendova karijera trajala je preko 60 godina i obuhvatala je… »
Odlazak legendarnog glumca Umro Donald Saterlend

Odlazak legendarnog glumca Umro Donald Saterlend

Dnevnik pre 9 dana
Čuveni glumac Donald Saterlend preminuo je u 89. godini, potvrdio je njegov sin Kifer na društvenoj mreži. „Teška srca vam kažem da je moj otac Donald Saterlend preminuo. Smatram da je jedan od najvažnijih glumaca u istoriji filma. Voleo je ono… »
Sin Donalda saterlenda slomljen od tuge! Oglasio se poznati glumac, ovako se oprostio od oca, reči kidaju dušu

Sin Donalda saterlenda slomljen od tuge! Oglasio se poznati glumac, ovako se oprostio od oca, reči kidaju dušu

Alo pre 9 dana
Kifer se oglasio putem društvene mreže Instagram. Vest da je legendarni glumac preminuo je u 88. godini života rastužila je svet. Glumac je preminuo nakon duge bolesti u Majamiju, a sada se oglasio i njegov sin, takođe glumac Kifer Saterlend. -… »

Vesti dana »