Povezane vesti

Željko Obradović: Možda sam donosio pogrešne odluke...

Željko Obradović: Možda sam donosio pogrešne odluke...

Sportski žurnal 20.06.2024
Trener Partizana govorio o sezoni za nama, usponima i padovima kluba. Željko Obradović je u gostovanju na N1 televiziji u emisiji 360 stepeni sa Branislavom Šovljanskim pokušao da objasni razloge Partizanove neočekivano loše sezone. - Logično je… »
Obradović analizirao prošlu sezonu: "Uvek je bitnije šta uradiš u 39 minuta i 55 sekundi"

Obradović analizirao prošlu sezonu: "Uvek je bitnije šta uradiš u 39 minuta i 55 sekundi"

Telegraf 20.06.2024
Željko Obradović je analizirao šta je crno-beli tim uradio. Najtrofejniji evropski trener i šef struke Partizana, Željko Obradović gostovao je danas u intervjuu u emisiji "360 stepeni", gde je govorio o mnogim gorućim temama vezanim za KK Partizan… »
Obradović o slučaju Mirotić: „Igrači koje smo potpisali bili su sedma ili osma opcija“

Obradović o slučaju Mirotić: „Igrači koje smo potpisali bili su sedma ili osma opcija“

Hot sport 20.06.2024
„Kad ste u jednom klubu ili kompaniji, ne možete da dozvolite da neke stvari koje se pričaju među nama dospeju u javnost“ Trener košarkaša Partizana Željko Obradović gostovao je na televiziji N1 u emiziji „360 stepeni“ i govorio o raznim… »
Obradović: "Menjali smo plan zbog Mirotića, mislio sam da imam dobar tim"

Obradović: "Menjali smo plan zbog Mirotića, mislio sam da imam dobar tim"

B92 20.06.2024
Trener Partizana Željko Obradović verovao je da ima dobar tim za sezonu 2023/24, bez obzira što je morao da menja ideju i koncept. Tim iz Humske na svim frontovima zabeležio je rezultate ispod očekivanih i najavljenih na početku sezone, ostao je bez… »
Željko Obradović: U ovom trenutku biti navijač Partizana nije lako, to svi znaju

Željko Obradović: U ovom trenutku biti navijač Partizana nije lako, to svi znaju

N1 Info 20.06.2024
Trener Partizana Željko Obradović izjavio je u emisiji 360 stepeni da svi znaju da "u ovom trenutku biti navijač Partizana nije lako", kao i da "jedino sebi neće dozvoliti da proda obraz zbog Partizana", a da je sve ostalo spreman da uradi. Uoči… »
Željko Obradović: Izvinjavam se što sam rekao da nas u KLS čeka cirkus – bilo je tragikomično!

Željko Obradović: Izvinjavam se što sam rekao da nas u KLS čeka cirkus – bilo je tragikomično!

Hot sport 20.06.2024
„Neka nas Zvezda pobedi 25 puta. Nikakav problem. Ali nešto govori to što smo mi bili šesti u Evroligi prošle godine, a oni na jedanestom mestu“ Trener košarkaša Partizana Željko Obradović gostovao je na televiziji N1 u emiziji „360… »
Obradović: "Neka nas Zvezda pobedi 25 puta u nizu, ali nešto govori Evroliga"

Obradović: "Neka nas Zvezda pobedi 25 puta u nizu, ali nešto govori Evroliga"

B92 20.06.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović sumirao je prethodnu sezonu crno-belih. Tim iz Humske na svim frontovima zabeležio je rezultate ispod očekivanih i najavljenih na početku sezone, ostao je bez trofeja u ABA ligi, Kupu Koraća, KLS, a… »
Obradović otvoreno o pojačanjima: Ne želimo da ih zadržimo ako nisu srećni i zadovoljni!

Obradović otvoreno o pojačanjima: Ne želimo da ih zadržimo ako nisu srećni i zadovoljni!

Hot sport 20.06.2024
„Kao i svake godine pominje se mnogo imena, to je logično, ima i podmetanja ima dosta nepotvrđenih informacija“ Trener košarkaša Partizana Željko Obradović gostovao je na televiziji N1 u emiziji „360 stepeni“ i govorio o raznim temama. On je… »
Obradović: "Pominje se mnogo imena, ima i podmetanja"

Obradović: "Pominje se mnogo imena, ima i podmetanja"

B92 20.06.2024
Trener Partizana Željko Obradović govorio je o prelaznom roku i košarkašima koji bi mogli da pojačaju, ali i odu iz tima. "Verujte mi da svi mi koji smo u klubu radimo na tome da vidimo šta bi bilo najbolje za nas da se u ovom trenutku uradi… »
Žoc: Ne želimo da ih zadržimo ako nisu srećni i zadovoljni

Žoc: Ne želimo da ih zadržimo ako nisu srećni i zadovoljni

Sport klub 20.06.2024
Trener Partizana Željko Obradović prvi put posle neslavno završene sezone u Superligi Srbije pojavio se u medijima i u opširnom intervjuu za N1 pričao o brojnim temama, ne samo sportskim i usko vezanim za klub iz Humske. Obradović se gostujući u… »

Vesti dana »