Povezane vesti

Promocija naučnog časopisa Napredak u Geozavodu Prisustvovao i Vučić: "Već 4 godine daje značajan doprinos akademskoj…

Promocija naučnog časopisa Napredak u Geozavodu Prisustvovao i Vučić: "Već 4 godine daje značajan doprinos akademskoj…

Kurir pre 11 dana
BEOGRAD - U Beogradu je večeras održana promocija naučnog časopisa "Napredak". Promocija je održana u Geozavodu, a na njoj je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Poštovani urednici i saradnici "Napretka", srećan sam što sam ovde… »
Vučić: "Napredak" omogućava prostor za razmenu ideja i promovisanje dijaloga

Vučić: "Napredak" omogućava prostor za razmenu ideja i promovisanje dijaloga

RTV pre 11 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je večeras promociji naučnog časopisa "Napredak" i tom prilikom je izjavio da taj časopis već četiri godine omogućava prostor za razmenu ideja i promovisanje političke kulture i dijaloga… »
Vučić na promociji naučnog časopisa "Napredak": "Želim Vam mnogo uspeha u daljem radu" FOTO

Vučić na promociji naučnog časopisa "Napredak": "Želim Vam mnogo uspeha u daljem radu" FOTO

B92 pre 11 dana
U Geozavodu se održava promocija naučnog časopisa "Napredak", koji izdaje Fondacija "Za srpski narod i državu". Promociji prisustvuju predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Poštovani urednici i saradnici "Napretka", srećan sam što sam ovde na… »
U Geozavodu promocija naučnog časopisa Napredak, prisustvuje predsednik Vučić

U Geozavodu promocija naučnog časopisa Napredak, prisustvuje predsednik Vučić

Telegraf pre 11 dana
U Geozavodu promocija naučnog časopisa Napredak, prisustvuje predsednik Vučić. U Geozavodu se održava promocija naučnog časopisa Napredak, koji izdaje Fondacija “Za srpski narod i državu”. Promociji prisustvuju predsednik Srbije Aleksandar… »

Vesti dana »