Povezane vesti

Gasttozz otkrio šta najviše ceni posle zatvora: Sesti na WC šolju i kupati se sam!

Gasttozz otkrio šta najviše ceni posle zatvora: Sesti na WC šolju i kupati se sam!

Svet plus pre 8 dana
Nakon dva i po meseca provedenih u tajlandskom zatvoru, Gasttozz se vratio u Srbiju i otkrio šta mu je najviše nedostajalo tokom boravka iza rešetaka. Gasttozz, poznat kao Nenad Marinković, otkriva koje su mu stvari bile najvažnije nakon izlaska iz… »
Gasttozz nakon izlaska iz tajlandskog zatvora: Gledao sam ljude kako umiru, bilo je strašno!

Gasttozz nakon izlaska iz tajlandskog zatvora: Gledao sam ljude kako umiru, bilo je strašno!

Svet plus pre 8 dana
Nenad Marinković Gasttozz, juče je doputovao u Beoegrad, nakon što je više od dva meseca proveo u tajlandskom zatvoru. Iako se pravi razlog njegovog pritvora još uvek ne zna, Gasttoz je otkrio da see svega nagledao tokom boravka u zatvoru i da mu je… »
"Kakve sam bolesti izbegao i koliko ljudi je umrlo" Gastoz se obratio posle izlaska iz pritvora u Tajlandu! Evo šta je…

"Kakve sam bolesti izbegao i koliko ljudi je umrlo" Gastoz se obratio posle izlaska iz pritvora u Tajlandu! Evo šta je…

Kurir pre 8 dana
Nekadašnji pobednik rijalitija "Parovi" Nenad Marinković Gastoz vratio se u Srbiju iz Tajlanda gde je proveo 72 dana u pritvoru. On se oglasio najpre na Instagramu fotografijom kada je pokazao kako izgleda, a onda i snimkom na Tiktoku gde je poručio da… »
Gastoz posle dolaska iz tajlandskog zatvora noć proveo ovde! Objavio snimak: Spavati na dušeku nema cenu!

Gastoz posle dolaska iz tajlandskog zatvora noć proveo ovde! Objavio snimak: Spavati na dušeku nema cenu!

Kurir pre 8 dana
Otkako je pre dva dana došao u Srbiju iz Tajlanda gde je proveo 72 dana u pritvoru, Nenad Marinković Gastoz se redovno oglašava na društvenim mrežama. On je sad na Instagramu podelio snimak i pokazao da je noć proveo u svom stanu u Beogradu… »
Gastoz proveo prvu noć u svom stanu nakon što je dva meseca bio u zatvoru na Tajlandu: Objavio snimak i obratio se javno…

Gastoz proveo prvu noć u svom stanu nakon što je dva meseca bio u zatvoru na Tajlandu: Objavio snimak i obratio se javno…

Blic pre 8 dana
Bivši rijaliti učesnik Nenad Marinković Gastoz vratio se u Srbiju nakon što je dva meseca proveo u zatvoru na Tajlandu. Gastoz je proveo prvu noć u svom stanu u Beogradu, a sada je na Instagramu objavio snimak i tom prilikom pozdravio svoje fanove… »
"Kakve sam bolesti izbegao i koliko je ljudi umrlo" Gastoz o pritvoru na Tajlandu gde je proveo 72 dana

"Kakve sam bolesti izbegao i koliko je ljudi umrlo" Gastoz o pritvoru na Tajlandu gde je proveo 72 dana

Mondo pre 8 dana
Nenad Marinković Gastoz vratio se u Srbiju nakon što je oko dva i po meseca proveo u pritvoru na Tajlandu. Nenad Marinković Gastoz vratio se u Srbiju nakon što je oko dva i po meseca proveo u pritvoru na Tajlandu. Nekadašnji učesnik rijalitija… »
(Video): "Kakve sam bolesti izbegao, koliko ljudi je umrlo dok sam bio unutra..." Gastoz se vratio u Srbiju, pa progovorio o…

(Video): "Kakve sam bolesti izbegao, koliko ljudi je umrlo dok sam bio unutra..." Gastoz se vratio u Srbiju, pa progovorio o…

Blic pre 9 dana
Nenad Marinković Gastoz, rijaliti učesnik i pevač, uhapšen je pre dva i po meseca na Tajlandu, a nakon što je pušten na slobodu vratio se u Srbiju. On je objavio snimak na kojem je otkrio prve utiske po izlasku iz pritvora. - Napokon. Ja ne znam da… »

Vesti dana »