Povezane vesti

Donald Tramp: Stranci koji završe fakultete u SAD, treba odmah da dobiju zelenu kartu

Donald Tramp: Stranci koji završe fakultete u SAD, treba odmah da dobiju zelenu kartu

Telegraf 21.06.2024
Tokom razgovora za podkast, Tramp je okrivio pandemiju koronavirusa što nije mogao da sprovede sve mere koje je želeo dok je bio predsednik. Republikanski predsednički kandidat u SAD Donald Tramp predložio je da stranci koji diplomiraju u Americi… »
Tramp: Stranci koji završe fakultete u SAD, treba odmah da dobiju zelenu kartu

Tramp: Stranci koji završe fakultete u SAD, treba odmah da dobiju zelenu kartu

Politika 21.06.2024
Republikanski predsednički kandidat u SAD Donald Tramp predložio je da stranci koji diplomiraju u Americi "automatski" uz diplomu dobiju i zelenu kartu kako bi ostali u zemlji. "Ako ste završili fakultet, mislim da bi trebalo da automatski kao deo… »
Tramp: Stranci koji završe fakultete u SAD treba odmah da dobiju zelenu kartu

Tramp: Stranci koji završe fakultete u SAD treba odmah da dobiju zelenu kartu

Euronews 21.06.2024
Republikanski predsednički kandidat u SAD Donald Tramp predložio je da stranci koji diplomiraju u Americi "automatski" uz diplomu dobiju i zelenu kartu kako bi ostali u zemlji. "Ako ste završili fakultet, mislim da bi trebalo da automatski kao deo… »
Tramp: Stranci koji završe fakultete u SAD treba odmah da dobiju zelenu kartu

Tramp: Stranci koji završe fakultete u SAD treba odmah da dobiju zelenu kartu

NIN 21.06.2024
Republikanski predsednički kandidat u SAD Donald Tramp predložio je da stranci koji diplomiraju u Americi "automatski" uz diplomu dobiju i zelenu kartu kako bi ostali u zemlji. "Ako ste završili fakultet, mislim da bi trebalo da automatski kao deo… »
Tramp "menja ploču"? "Ova kategorija stranaca treba da dobije odmah zelenu kartu"

Tramp "menja ploču"? "Ova kategorija stranaca treba da dobije odmah zelenu kartu"

B92 21.06.2024
Republikanski predsednički kandidat u SAD Donald Tramp predložio je da stranci koji diplomiraju u Americi "automatski" uz diplomu dobiju i zelenu kartu kako bi ostali u zemlji. "Ako ste završili fakultet, mislim da bi trebalo da automatski kao deo… »
Strancima u SAD zelena karta čim završe fakultet Tramp promenio priču

Strancima u SAD zelena karta čim završe fakultet Tramp promenio priču

Dnevnik 21.06.2024
MAJAMI: Republikanski predsednički kandidat u SAD Donald Tramp predložio je da stranci koji diplomiraju u Americi "automatski" uz diplomu dobiju i zelenu kartu kako bi ostali u zemlji. "Ako ste završili fakultet, mislim da bi trebalo da automatski kao… »

Vesti dana »