Povezane vesti

ELITA 7: Aneli Ahmić se nakon prekida trudnoće vratila u Belu kuću! Janjuš joj prišao, jecaju na sav glas! (VIDEO)

ELITA 7: Aneli Ahmić se nakon prekida trudnoće vratila u Belu kuću! Janjuš joj prišao, jecaju na sav glas! (VIDEO)

Svet plus pre 8 dana
Aneli Ahmić, izvedena je jutros iz rijalitija ELITA 7 zbog zakazanog prekida trudnoće. Posle nekoliko sati se vratila u kuću, gde je morala da se suoči sa Janjušem. Nakon povratka u ELITU, Aneli je vidno potresena sela na trosed u dnevnoj sobi, gde… »
(Foto) Aneli Ahmić prekinula trudnoću: Napustila kliniku, hoda pognute glave, obezbeđenje je drži pod ruku

(Foto) Aneli Ahmić prekinula trudnoću: Napustila kliniku, hoda pognute glave, obezbeđenje je drži pod ruku

Blic pre 8 dana
Aktuelna rijaliti učesnica, Aneli Ahmić, danas je u pratnji članova produkcije bila na klinici kako bi prekinula trudnoću. Aneli smo uslikali po izlasku iz klinike, nju je član obezbeđenja "Pinka" držao pod ruku dok su hodali ka kolima. Aneli je… »
Aneli Ahmić se vratila u rijaliti: "Počela sam da se gušim, užasan je osećaj", zaplakala na sav glas - Janjuša nema nigde

Aneli Ahmić se vratila u rijaliti: "Počela sam da se gušim, užasan je osećaj", zaplakala na sav glas - Janjuša nema nigde

Blic pre 8 dana
Aneli Ahmić danas je prekinula trudnoću na jednoj privatnoj klinici u Beogradu. Aneli se nakon intervencije vratila u rijaliti, gde je cimerima prepričala kroz šta je sve prošla. Ona nije mogla da se smiri, sve vreme je plakala, a od Marka… »
ELITA 7: Aneli Ahmić prekinula trudnoću! U suzama napustila bolnicu

ELITA 7: Aneli Ahmić prekinula trudnoću! U suzama napustila bolnicu

Svet plus pre 8 dana
Aneli Ahmić, izašla je danas iz rijalitija ELITA 7 i uputila se u bolnicu, nakon konačne odluke da prekine trudnoću. Učesnica ELITE, odlučila je da ne želi da zadrži Janjuševo dete, nakon svih situacija kroz koje su prošli. Aneli se jutros… »
Aneli napustila bolnicu: Obezbeđenje je drži za ruku, ona hoda pognute glave, sve vreme je uplakana! Sledi susret s Janjušem

Aneli napustila bolnicu: Obezbeđenje je drži za ruku, ona hoda pognute glave, sve vreme je uplakana! Sledi susret s Janjušem

Kurir pre 8 dana
Aktuelna učesnica "Elite" Aneli Ahmić saznala je tokom "Pretresa nedelje sa Milanom Miloševićem" da je u drugom stanju i da nosi dete Marka Janjuševića Janjuša, tada svog dečka. Međutim, situacija između njih dvoje se iskomplikovala, te nedugo… »
Aneli sva uplakana stigla u kliniku: Ahmićeva napustila "Elitu" slomljena: Donela tešku odluku (foto)

Aneli sva uplakana stigla u kliniku: Ahmićeva napustila "Elitu" slomljena: Donela tešku odluku (foto)

Blic pre 8 dana
Aneli Ahmić pred kamerama rijalitija "Elita" saznala je da je ostala u drugom stanju sa Markom Janjuševićem Janjušem, a iako je isprva želela da rodi dete, zbog lošeg odnosa sa Janjušem rešila je da ne zadrži bebu. Ona je danas napustila kuću u… »
Aneli Ahmić stigla u kliniku zbog abortusa: Emotivan trenutak i boravak u bolnici!

Aneli Ahmić stigla u kliniku zbog abortusa: Emotivan trenutak i boravak u bolnici!

Svet plus pre 8 dana
Aneli Ahmić je danas stigla u kliniku zbog kiretaže, uznemirena i u pratnji obezbeđenja. Evo koliko će vremena provesti u bolnici nakon zahvata. Aneli Ahmić je stigla u kliniku radi abortusa, emotivna i u pratnji obezbeđenja. Saznajte koliko će… »
Aneli Ahmić napustila rijaliti: U pratnji članova produkcije stigla na privatnu kliniku, sve vreme plače

Aneli Ahmić napustila rijaliti: U pratnji članova produkcije stigla na privatnu kliniku, sve vreme plače

Blic pre 8 dana
Trudna zadrugarka Aneli Ahmić odlučila je da prekine trudnoću, napustila je rijaliti i stigla je na kliniku u Beogradu. Naime, nakon što je saznala da nosi dete Marka Janjuševića Janjuša, Aneli Ahmić danima prolazi kroz agoniju razmišljala je da… »
Aneli dele sate od odlaska u bolnicu: Rešila da ne zadrži bebu: "Janjuševa ćutnja dok to govorim me razara, gadi mi se"

Aneli dele sate od odlaska u bolnicu: Rešila da ne zadrži bebu: "Janjuševa ćutnja dok to govorim me razara, gadi mi se"

Blic pre 8 dana
Aneli Ahmić pred kamerama rijalitija "Elita" saznala je da je ostala u drugom stanju sa Markom Janjuševićem Janjušem, a sada je donela odluku da ne zadrži bebu. Ona je sa knedlom u grlu progovorila o tome i otkrila da joj teško pada što je Janjuš… »
"Janjuš mi se gadi, razara me njegova ćutnja" Aneli danas ide u bolnicu, odlučila da ne zadrži bebu: Brat neće da čuje za…

"Janjuš mi se gadi, razara me njegova ćutnja" Aneli danas ide u bolnicu, odlučila da ne zadrži bebu: Brat neće da čuje za…

Kurir pre 8 dana
Aneli Ahmić pred kamerama rijalitija "Elita" saznala je da je ostala u drugom stanju sa Markom Janjuševićem Janjušem, a sada je donela odluku da ne zadrži bebu i ona će danas otići u bolnicu. Ona je sa knedlom u grlu progovorila o tome i otkrila da… »
Aneli odlučila da neće zadržati bebu: Zadrugarka danas otišla na ultrazvuk, pa prelomila - Evo kada je zakazana…

Aneli odlučila da neće zadržati bebu: Zadrugarka danas otišla na ultrazvuk, pa prelomila - Evo kada je zakazana…

Blic pre 9 dana
Rijaliti učesnica Aneli Ahmić danas je posetila ginekologa nakon čega je donela odluku da neće zadržati bebu. Naime, Aneli i Marko Janjušević Janjuš čekaju svoje prvo zajedničko dete, a zbog svakodnevnih svađa rijaliti učesnica je nekoliko… »

Vesti dana »