Povezane vesti

Test iz biologije je bio pretežak! Ova pitanja su namučila osmake, da li vi znate odgovore na njih?

Test iz biologije je bio pretežak! Ova pitanja su namučila osmake, da li vi znate odgovore na njih?

Mondo pre 8 dana
Završni ispit na kraju osnovnog obrazovanja i vaspitanja - biologija. Završni ispit na kraju osnovnog obrazovanja i vaspitanja - biologija. Juče je održan i poslednji test u okviru završnog ispita za male maturante. Kada se u pitanju izborni predmeti… »
Preliminarni rezultati male mature sutra, konačna rang lista 25. juna

Preliminarni rezultati male mature sutra, konačna rang lista 25. juna

Telegraf pre 8 dana
Filipović je ocenio da je završni ispit za sve beogradske osnovce uspešno završen. Preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda biće objavljeni sutra, kada roditelji mogu da ulože prigovore, dok se konačni rezultati očekuju… »
Objavljeni preliminarni rezultati male mature

Objavljeni preliminarni rezultati male mature

Radio 021 pre 8 dana
Preliminarni rezultati završnog ispita učenika osmog raztreda osnovnih škola u Srbiji - "male mature" objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola. Ministarstva prosvete je saopštilo da je završni ispit u junskom roku polagalo 64.437 učenika… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda

Ozon pre 8 dana
Sremska Mitrovica – Danas su na portalu „ Moja srednja škola“ objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda osnovnih škola, čime su mali maturanti napravili još jedan korak ka upisu u željene srednje škole… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita osmaka

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita osmaka

Sandžak press pre 8 dana
Preliminarni rezultati završnog ispita učenika osmog raztreda osnovnih škola u Srbiji – “male mature” objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola. Rezultati se mogu proveriti na sledećem linku. Prigovori na preliminarne rezultate… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita u osnovnim školama

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita u osnovnim školama

NIN pre 8 dana
Završni ispit na kraju školske 2023/2024 protekao je regularno i bez problema, a preliminarni rezultati objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola, saopštilo je Ministarstvo prosvete. Završnom ispitu u junskom roku pristupio je 64.437 učenika… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za buduće srednjoškolce

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za buduće srednjoškolce

Nova pre 8 dana
Na portalu Moja srednja škola danas su objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita na kraju osnovnoškolskog obrazovanja i vaspitanja. Podnošenje prigovora na preliminarne rezultate završnog ispita (preko portala Moja srednja škola ili… »
Objavljeni prvi preliminarni rezultati završnog ispita: Evo kako su ove godine prošli mali maturanti i koliko su bodova…

Objavljeni prvi preliminarni rezultati završnog ispita: Evo kako su ove godine prošli mali maturanti i koliko su bodova…

Blic pre 8 dana
Ministarstvo prosvete saopštilo je danas da je završni ispit na kraju školske godine prošao bez problema i da su završni rezultati objavljeni na portalu Moja srednja škola. Završnom ispitu u junskom roku pristupio je 64.437 učenika osmog razreda… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za buduće srednjoškolce

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za buduće srednjoškolce

RTS pre 8 dana
Na portalu Moja srednja škola objavljeni su preliminarni rezultati završnog ispita na kraju osnovnoškolskog obrazovanja i vaspitanja. Ministarstvo prosvete je saopštilo da su preliminarni rezultati pokazali kontinuitet znanja učenika. Rezultati su… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita

Danas pre 8 dana
Na portalu Moja srednja škola objavljeni su preliminarni rezultati završnog ispita (www.mojasrednjaskola.gov.rs). Neki roditelji javljaju Danasu da rezultate još ne vide. Da su rezultati objavljeni roditelji su obavešteni porukom u viberu grupi Moja… »
Ministarstvo: Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita, održan bez problema

Ministarstvo: Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita, održan bez problema

Insajder pre 8 dana
Ministarstvo prosvete saopštilo je danas da je završni ispit na kraju školske godine prošao bez problema i da su završni rezultati objavljeni na portalu Moja srednja škola. Završnom ispitu u junskom roku pristupio je 64.437 učenika osmog razreda… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za male maturante

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za male maturante

N1 Info pre 8 dana
Na portalu Moja srednja škola objavljeni su preliminarni rezultati završnog ispita na kraju osnovnog obrazovanja i vaspitanja u 2023/2024. godini. Uvid u preliminarne rezultate i preuzimanje skeniranog testa u pdf formatu autorizovani korisnici mogu… »
Ministarstvo prosvete objavilo kako su osmaci uradili malu maturu

Ministarstvo prosvete objavilo kako su osmaci uradili malu maturu

Danas pre 8 dana
Završni ispit na kraju školske 2023/2024 protekao je regularno i bez problema, a preliminarni rezultati objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola https://www.mojasrednjaskola.gov.rs, saopštilo je Ministarstvo prosvete. U saopštenju se navodi… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za buduće srednjoškolce

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za buduće srednjoškolce

B92 pre 8 dana
Na portalu Moja srednja škola danas su objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita na kraju osnovnoškolskog obrazovanja i vaspitanja. Podnošenje prigovora na preliminarne rezultate završnog ispita (preko portala Moja srednja škola ili… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za buduće srednjoškolce

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za buduće srednjoškolce

Euronews pre 8 dana
Na portalu Moja srednja škola danas su objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita na kraju osnovnoškolskog obrazovanja i vaspitanja. Podnošenje prigovora na preliminarne rezultate završnog ispita (preko portala Moja srednja škola ili… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita: Mali maturanti rezultate mogu pogledati na sajtu Moja srednja škola

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita: Mali maturanti rezultate mogu pogledati na sajtu Moja srednja škola

Kurir pre 8 dana
Završni ispit na kraju školske 2023/2024 protekao je regularno i bez problema, a preliminarni rezultati objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola https://www.mojasrednjaskola.gov.rs. Završnom ispitu u junskom roku pristupio je 64.437 učenika… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za male maturante

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za male maturante

Telegraf pre 8 dana
Mali maturanti rezultate mogu pogledati na sajtu www.mojasrednjaskola.gov.rs. Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita za male maturante, saopšteno je na Vajber kanalu "Moja srednja škola"- Info kanal. Mali maturanti rezultate mogu pogledati… »
Sutra preliminarni rezultati male mature, konačna rang lista 25. juna

Sutra preliminarni rezultati male mature, konačna rang lista 25. juna

Euronews pre 8 dana
Preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda biće objavljeni sutra, kada roditelji mogu da ulože prigovore, dok se konačni rezultati očekuju 25. juna, izjavio je danas Dragan Filipović, načelnik Školske uprave Beograd… »
Važno obaveštenje za roditelje: Sutra preliminarni rezultati male mature

Važno obaveštenje za roditelje: Sutra preliminarni rezultati male mature

B92 pre 8 dana
Preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda biće objavljeni sutra, kada roditelji mogu da ulože prigovore, dok se konačni rezultati očekuju 25. juna. Dragan Filipović, načelnik Školske uprave Beograd je za Tanjug ocenio da je… »
Preliminarni rezultati male mature sutra Evo kada se očekuje i konačna rang lista

Preliminarni rezultati male mature sutra Evo kada se očekuje i konačna rang lista

Dnevnik pre 8 dana
BEOGRAD: Preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda biće objavljeni sutra, kada roditelji mogu da ulože prigovore, dok se konačni rezultati očekuju 25. juna, izjavio je danas Dragan Filipović, načelnik Školske uprave Beograd… »
Uspešno okončan završni ispit u osnovnim školama: Najviše učenika opredelilo se za test iz ovog predmeta

Uspešno okončan završni ispit u osnovnim školama: Najviše učenika opredelilo se za test iz ovog predmeta

Kurir pre 9 dana
Polaganjem testa iz jednog od pet ponuđenih predmeta učenici osmog razreda su juče, u četvrtak 20. juna 2024. godine završili polaganje završnog ispita i na taj način završili osnovnoškolsko obrazovanje. Prema pristiglim informacijama sa terena i… »

Vesti dana »