Povezane vesti

Zvezda predstavila novo pojačanje! Puma zvanično stigao među crveno-bele

Zvezda predstavila novo pojačanje! Puma zvanično stigao među crveno-bele

Telegraf pre 9 dana
Nastavljaju crveno-beli da sklapaju "kockice" Crvena zvezda je predstavila i peto pojačanje u letnjem prelaznom roku, a kao što je i najavljeno prethodnih dana, Puma Rodrigez je zadužio crveno-beli dres. Kako smo ranije pisali, reprezentativac Paname… »
Rodrigez novi fudbaler Crvene zvezde

Rodrigez novi fudbaler Crvene zvezde

Politika pre 8 dana
Krilni napadač iz Paname Hose Luis Rodrigez novi je fudbaler Crvene zvezde. Kako je saopštio beogradski klub, Rodrigez je potpisao trogodišnji ugovor uz mogućnost nastavka saradnje na još jednu sezonu. „Zaista sam mnogo srećan zbog prilike koja mi… »
Zvezda predstavila Bukarijevog naslednika

Zvezda predstavila Bukarijevog naslednika

Sportski žurnal pre 8 dana
Puma Rodrigez potpisao trogodišnji ugovor sa crveno-belima. Panamski fudbaler Puma Rodrigez novi je igrač Crvene zvezde, saopštio je danas klub iz Beograda. Rodrigez (26) igra na poziciji krilnog napadača, sa Zvezdom je potpisao trogodišnji ugovor… »
Puma potpisao za zvezdu: Došao sam ovde sa velikom željom i entuzijazmom

Puma potpisao za zvezdu: Došao sam ovde sa velikom željom i entuzijazmom

Večernje novosti pre 8 dana
Brzonogi krilni napadač Puma Rodrigez je novo pojačanje Crvene zvezde. Foto: FK Crvena zvezda Reprezentativac Paname je u prostorijama kluba potpisao trogodišnji ugovor, uz mogućnost produžetka saradnje na još jednu sezonu, te zadužio dres sa… »
Zvanično: Zvezda dovela moćno krilo iz portugalske Primeire! (foto+video)

Zvanično: Zvezda dovela moćno krilo iz portugalske Primeire! (foto+video)

Hot sport pre 8 dana
Zvezda je obezbedila još jedno novo pojačanje Crvena zvezda je danas zvanično predstavila svoje novo pojačanje, Pumu Rodrigeza, dosadašnjeg krilnog napadača Famalikaa. Reprezentativac Paname potpisao je trogodišnji ugovor sa srpskim šampionom, uz… »
Zvanično: Puma Zvezdin tri godine

Zvanično: Puma Zvezdin tri godine

Sport klub pre 8 dana
Ekskluzivna informacija Sport kluba od pre oko dve nedelje da je Crvena zvezda dogovorila transfer Pume dobila je zvaničnu potvrdu. Reprezentativac Paname je potpisao trogodišnji ugovor sa šampionom Srbije, uz opciju da saradnja bude produžena na još… »
Puma stigao u zvezdu! On menja Bukarija na Marakani: Došao sam da pobeđujem!

Puma stigao u zvezdu! On menja Bukarija na Marakani: Došao sam da pobeđujem!

Mondo pre 8 dana
Puma Rodrigez i zvanično je novo pojačanje Crvene zvezde. Puma Rodrigez i zvanično je novo pojačanje Crvene zvezde. Crvena zvezda predstavila je novo pojačanje - potpisao je Puma Rodrigez (26). Brzonogi krilni napadač stavio je paraf na trogodišnji… »
Puma: Nadimak sam dobio zbog brzine, pokrivam celu stranu

Puma: Nadimak sam dobio zbog brzine, pokrivam celu stranu

Sport klub pre 8 dana
Igrač Crvene zvezde je postao Hoze Luis Rodrigez Frensis, ali svi će ga oslovljavati sa - Puma. Tako piše i na dresu novog krilnog napadača šampiona Srbije. Nadimak je dobio početkom fudbalske karijere, u rodnoj Panami. „U mom gradu i zemlji su me… »
Puma zvanično u Zvezdi

Puma zvanično u Zvezdi

B92 pre 8 dana
Krilni napadač iz Paname Hose Luis Rodriges novi je fudbaler Crvene zvezde. Kako je saopštio beogradski klub, Rodriges je potpisao trogodišnji ugovor uz mogućnost nastavka saradnje na još jednu sezonu. "Zaista sam mnogo srećan zbog prilike koja mi… »

Vesti dana »