Povezane vesti

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita osmaka

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita osmaka

Radio sto plus pre 9 dana
Rezultati se mogu proveriti na sledećem linku. Prigovori na preliminarne rezultate završnog ispita mogu se podneti preko portala Moja srednja škola ili neposredno u osnovnoj školi u subotu 22.06, od 8.00 do 15.00 časova. Samo roditelji, odnosno drugi… »
Ministarstvo: Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita, održan bez problema

Ministarstvo: Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita, održan bez problema

RTV Novi Pazar pre 8 dana
Ministarstvo prosvete saopštilo je danas da je završni ispit na kraju školske godine prošao bez problema i da su završni rezultati objavljeni na portalu Moja srednja škola. Završnom ispitu u junskom roku pristupio je 64.437 učenika osmog razreda… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita osmaka

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita osmaka

Niške vesti pre 8 dana
Preliminarni rezultati završnog ispita učenika osmog raztreda osnovnih škola u Srbiji – „male mature“ objavljeni su danas na portalu Moja srednja škola. Preliminarni rezultati pokazali su da je prosečan broj bodova iz srpskog jezika bio 11,55… »
Objavljeni prvi preliminarni rezultati završnog ispita: Evo kako su ove godine prošli mali maturanti i koliko su bodova…

Objavljeni prvi preliminarni rezultati završnog ispita: Evo kako su ove godine prošli mali maturanti i koliko su bodova…

Blic pre 8 dana
Ministarstvo prosvete saopštilo je danas da je završni ispit na kraju školske godine prošao bez problema i da su završni rezultati objavljeni na portalu Moja srednja škola. Završnom ispitu u junskom roku pristupio je 64.437 učenika osmog razreda… »

Vesti dana »