Povezane vesti

Fudbaleri Srbije sutra neće imati trening, Stojković im dao slobodan dan

Fudbaleri Srbije sutra neće imati trening, Stojković im dao slobodan dan

Politika pre 9 dana
AUGSBURG – Fudbaleri Srbije sutra neće održati trening, pošto im je selektor Dragan Stojković dao slobodan dan. Srbija je juče u drugom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu odigrala nerešeno 1:1 sa Slovenijom. „Imali smo trening jutros, igrači… »
Mijatović: Sigurniji smo nego što smo bili na Svetskom prvenstvu

Mijatović: Sigurniji smo nego što smo bili na Svetskom prvenstvu

Politika pre 9 dana
Mijatović smatra da je reprezentacija Srbije imala "stidljiv" početak i da su Slovenci iznenadili visokim presingom. Nekadašnji fudbalski reprezentativac Predrag Mijatović izjavio je danas da je optimista i da selekcija Srbije može da pobedi Dansku… »
Stojković: Mi rešavamo svoju sudbinu, Danska nije nepobediva

Stojković: Mi rešavamo svoju sudbinu, Danska nije nepobediva

Politika pre 9 dana
AUGSBURG – Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da njegova ekipa sama rešava svoju sudbinu i da Danska nije nepobediva. Srbija je juče u drugom kolu grupe C na EP odigrala nerešeno 1:1 sa Slovenijom. „Utisci… »
Piksi promenio plan pred odlučujući meč sa Dancima!

Piksi promenio plan pred odlučujući meč sa Dancima!

Telegraf pre 8 dana
Orlovi su dobili jedan slobodan dan, a dobili sh i novu lokaciju za poslednji trening. Fudbaleri Srbije imali su dan posle meča sa Slovenijom laganiji trening, i to igrači koji nisu igrali ili su ušli sa klupe, dok su ostali trenirali u teretani u… »
Stojković: Mi rešavamo svoju sudbinu, Danska nije nepobediva

Stojković: Mi rešavamo svoju sudbinu, Danska nije nepobediva

IndeksOnline pre 8 dana
AUGSBURG – Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković izjavio je danas da njegova ekipa sama rešava svoju sudbinu i da Danska nije nepobediva. Srbija je juče u drugom kolu grupe C na EP odigrala nerešeno 1:1 sa Slovenijom. “Utisci… »

Vesti dana »