Povezane vesti

"EU i SAD da odbace ideju da Vučić vodi Srbiju ka zapadnim vrednostima"

"EU i SAD da odbace ideju da Vučić vodi Srbiju ka zapadnim vrednostima"

Radio 021 pre 8 dana
EU i SAD moraju da promene politiku prema Srbiji i odbace ideju da predsednik Vučić može sam da vodi zemlju ka zapadnim vrednostima, ocenila je Enđeluše Morina iz Evropskog saveta za spoljne poslove. "Zapadna politika ne sme da podlegne iluzijama o… »
Ko kaže da EU i SAD moraju da odbace ideju da Vučić vodi Srbiju ka zapadnim vrednostima?

Ko kaže da EU i SAD moraju da odbace ideju da Vučić vodi Srbiju ka zapadnim vrednostima?

Danas pre 8 dana
Evropska unija i SAD moraju da promene politiku prema Srbiji, da izgrade jedinstven pristup i da odbace ideju da predsednik Aleksandar Vučić može sam da vodi zemlju ka zapadnim vrednostima, ocenila je Enđeluše Morina iz Evropskog saveta za spoljne… »
Morina: Zapadna politika ne sme da podlegne iluzijama o Vučićevom transformativnom potencijalu

Morina: Zapadna politika ne sme da podlegne iluzijama o Vučićevom transformativnom potencijalu

Novi magazin pre 8 dana
Evropska unija i SAD moraju da promene politiku prema Srbiji, da izgrade jedinstven pristup i da odbace ideju da predsednik Aleksandar Vučić može sam da vodi zemlju ka zapadnim vrednostima, ocenila je Enđeluše Morina iz Evropskog saveta za spoljne… »

Vesti dana »