Povezane vesti

Aneli Ahmić nakon prekida trudnoće napustila bolnicu: Obezbeđenje je pridržava, glavu spustila

Aneli Ahmić nakon prekida trudnoće napustila bolnicu: Obezbeđenje je pridržava, glavu spustila

Telegraf pre 9 dana
Brzo je ušla u auto i vratila se u Elitu. Zadrugarka Aneli Ahmić abortirala je dete koje je čekala sa Markom Janjuševićem Janjušem, a nakon intervencije napustila je jednu privatnu kliniku oko 15 sati. Ona je u pratnji obezbeđenja, vidno iscrpljena… »
Potresne scene u eliti: Aneli i Janjuš plaču na sav glas, on ne može da dođe sebi: "Kunem se životom, nisam to želeo"

Potresne scene u eliti: Aneli i Janjuš plaču na sav glas, on ne može da dođe sebi: "Kunem se životom, nisam to želeo"

Blic pre 8 dana
Aneli Ahmić se vratila u rijaliti nakon što je prekinula trudnoću u jednoj privatnoj klinici u Beogradu, a onda joj je prišao Marko Janjušević Janjuš pa su oboje plakali na sav glas. Njih dvoje su zajedno plakali u kući Odabranih, a onda mu je ona… »
"Muka mi je, sramota me je od vas" Anelina prva izjava posle prekida trudnoće: Briznula u plać, a Janjuš ni da je pogleda!

"Muka mi je, sramota me je od vas" Anelina prva izjava posle prekida trudnoće: Briznula u plać, a Janjuš ni da je pogleda!

Kurir pre 8 dana
Rijaliti učesnica Aneli Ahmić danas je otišla u bolnicu i prekinula trudnoću, a odmah nakon intervencije se vratila nazad na imanje u Šimanovcima. U Belu kuću je ušla uplakana, a onda je cimerima prepričala kroz šta je sve prošla. Sve vreme je… »
Aneli i Janjuš grcaju U suzama nakon abortusa Ahmićeva neutešna, košarkaš pokušao da joj priđe, evo kako je odreagovala

Aneli i Janjuš grcaju U suzama nakon abortusa Ahmićeva neutešna, košarkaš pokušao da joj priđe, evo kako je odreagovala

Alo pre 8 dana
U jednom momentu Janjuš je pokušao da priđe Aneli, a ona je odlučno odreagovala. Aneli Ahmić vratila se u Elitu nakon što je abortirala dete koje je čekala sa Markom Janjuševićem Janjušem. Ahmićeva je neutešna nakon zahvata, te ne prestaje da… »
Aneli se nakon prekida trudnoće vratila u Elitu: Janjuš joj odmah prišao, pa zajedno zaplakali

Aneli se nakon prekida trudnoće vratila u Elitu: Janjuš joj odmah prišao, pa zajedno zaplakali

Telegraf pre 8 dana
Slomili se od tuge! Učesnica " Elite" Aneli Ahmić danas, 21. juna pobacila je dete, a sada se vratila u rijaliti. Marko Janjušević poznatiji kao Janjuš, koji je trebalo da bude otac detetu, po Anelinom povratku odlučio je da se obuče i da joj odmah… »
Aneli Ahmić podelila potresne detalje prekida trudnoće: "Počela sam da se gušim pre anestezije"

Aneli Ahmić podelila potresne detalje prekida trudnoće: "Počela sam da se gušim pre anestezije"

Telegraf pre 8 dana
Zadrugarka se vratila u Belu kuću. Zadrugarka Aneli Ahmić abortirala je dete koje je čekala sa Markom Janjuševićem Janjušem, a nakon intervencije se vratila u Belu kuću i otkrila cimerima koliko joj je bilo teško. Aneli je otkrila detalje kako je… »
Aneli abortirala Ahmićeva u suzama napustila kliniku, jedva stoji na nogama, pojavio se snimak

Aneli abortirala Ahmićeva u suzama napustila kliniku, jedva stoji na nogama, pojavio se snimak

Alo pre 8 dana
Ahmićeva je u suzama izašla sa klinike, te je u pratnji obezbeđenja krenula put Elite. Aneli Ahmić napustila je kliniku nakon što je abortirala dete koje je čekala sa Markom Janjuševićem, Janjušem. Ahmićeva je u suzama izašla sa klinike, te je… »

Vesti dana »