Povezane vesti

"Ovo će ostaviti veliki trag na nju": Oglasila se sestra Aneli Ahmić nakon što je prekinula trudnoću: "Sve ovo me je veoma…

"Ovo će ostaviti veliki trag na nju": Oglasila se sestra Aneli Ahmić nakon što je prekinula trudnoću: "Sve ovo me je veoma…

Blic pre 8 dana
Aneli Ahmić danas je prekinula trudnoću na jednoj privatnoj klinici u Beogradu, a sada se oglasila njena sestra Sita Ahmić. Sita Ahmić je otkrila kako se oseća nakon što je Aneli donela odluku da ne zadrži bebu. - To je svakako bila njena odluka i… »
"Veoma me je pogodilo, ovo će ostaviti trag" Oglasila se Sita Ahmić nakon Anelinog prekida trudnoće: Uputila sestri jake…

"Veoma me je pogodilo, ovo će ostaviti trag" Oglasila se Sita Ahmić nakon Anelinog prekida trudnoće: Uputila sestri jake…

Kurir pre 8 dana
Aneli Ahmić danas je, uz pratnju obezbeđenja "Pinka", napustila imanje u Šimanovcima i otišla u bolnicu kako bi prekinula trudnoću, a sada se tim povodom oglasila njena sestra Sita Ahmić. Sita je istakla kako se ona pseća zbog sestrine odluke, koju… »
Oglasila se sestra Aneli Ahmić, nakon prekida njene trudnoće Sita otkrila šta misli: "Pogodilo me je"

Oglasila se sestra Aneli Ahmić, nakon prekida njene trudnoće Sita otkrila šta misli: "Pogodilo me je"

Telegraf pre 8 dana
"To je svakako bila njena odluka i na to ima pravo", navela je ona. Aneli Ahmić, danas je, 21. juna, prekinula svoju trudnoću, a zbog čitave, teške situacije, oglasila se i njena sestra Sita Ahmić. Sita je otkrila kako se oseća, nakon sestrine… »
Bog je tako hteo Sita Ahmić vidno potresena zbog Anelinog abortusa, otkrila šta misli o sestrinoj odluci

Bog je tako hteo Sita Ahmić vidno potresena zbog Anelinog abortusa, otkrila šta misli o sestrinoj odluci

Alo pre 8 dana
Sita Ahmić o Anelinoj trudnoći. Aneli Ahmić danas je otišla na kliniku kako bi abortirala dete koje čeka sa Markom Janjuševićem Janjušem. Tim povodom oglasila se njena sestra Situ Ahmić koja je sa tugom u glasu progovorila o Anelinoj odluci. - To… »

Vesti dana »