Povezane vesti

"Grozno! Ja sam gola voda!" Jovana Joksimović u programu uživo primenila tretman dodirima Bibe Struje: Evo kako je reagovala!

"Grozno! Ja sam gola voda!" Jovana Joksimović u programu uživo primenila tretman dodirima Bibe Struje: Evo kako je reagovala!

Kurir pre 8 dana
Voditeljka Jovana Joksimović ugostila je Slavišu Pajkića, poznatijeg kao Bibu Struju u Jutarnjem programu. Na njeno insistiranje, Biba je dodirnuo Jovanu uz komentar da bi mogao da joj pomogne da se oslobodi poroka - cigareta. - Častiće me valjda… »
"Jao, ja sam gola voda": Jovanu Joksimović dodirnuo Biba Struja, voditeljka van sebe uživo u programu, a evo šta je rekao on…

"Jao, ja sam gola voda": Jovanu Joksimović dodirnuo Biba Struja, voditeljka van sebe uživo u programu, a evo šta je rekao on…

Blic pre 8 dana
Voditeljka Jovana Joksimović ugostila je Slavišu Pajkića, poznatijeg kao Bibu Struju u Jutarnjem programu, a na njeno insistiranje pokazao je svoje oglede. Naime, Biba je dodirnuo Jovanu uz komentar da bi mogao da joj pomogne da se oslobodi poroka -… »

Vesti dana »