Povezane vesti

Šok priznanje! Ni Đokovića, ni Nadala: Evo koga bi Federer izabrao za rivala na oproštajnom meču

Šok priznanje! Ni Đokovića, ni Nadala: Evo koga bi Federer izabrao za rivala na oproštajnom meču

Večernje novosti pre 8 dana
Teniska legenda, Rodžer Federer, jedan od najuspešnijih tenisera u istoriji, pričao je o svojim najvećim rivalima i posebnim trenucima u karijeri. FOTO: EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON Švajcarac je imao nezaboravna rivalstva sa Rafaelom Nadalom i… »
Ni Đoković ni Nadal, Federer izabrao rivala s kojim bi odigrao finale da može: „Novak je bio početak nove…

Ni Đoković ni Nadal, Federer izabrao rivala s kojim bi odigrao finale da može: „Novak je bio početak nove…

Nova pre 8 dana
Rodžer Federer, jedan od najuspešnijih tenisera u istoriji, pričao je o svojim najvećim rivalima i posebnim trenucima u karijeri. Švajcarac je imao nezaboravna rivalstva sa Rafaelom Nadalom i Novakom Đokovićem, koji su ga vremenom prestigli, kada… »
„Moj prvi meč sa Novakom nije najavljivao veliko rivalstvo“

„Moj prvi meč sa Novakom nije najavljivao veliko rivalstvo“

Sport klub pre 8 dana
Kako se približava Vimbldon, Rodžer Federer se sve češće oglašava. Rekorder sa osam londonskih titula pričao je u intervjuu za nemački „Velt“ o odnosu sa svojim najvećim rivalima. – Kada sam prvi put igrao protiv Novaka, u Monte Karlu, ne… »

Vesti dana »