Povezane vesti

Usred priprema za svadbu, Kaja javno priznala sramotu: Uhvatila sam ga u prevari, imam i dokaze

Usred priprema za svadbu, Kaja javno priznala sramotu: Uhvatila sam ga u prevari, imam i dokaze

Svet & Skandal pre 7 dana
Ljubavni život Kaje Ostojić oduvek je privlačio pažnju Pevačica Katarina Ostojić zbog turbulentnog ljubavnog života često je u žiži interesovanja. Ona je u emisji “Ceca Show” otvoreno govorila o prevari koju je doživela od strane svog… »
Dok planira četvrto venčanje Kaja Ostojić otkrila kog je muža najviše volela: U "Ceca show" progovorila i da li joj je…

Dok planira četvrto venčanje Kaja Ostojić otkrila kog je muža najviše volela: U "Ceca show" progovorila i da li joj je…

Blic pre 7 dana
Pevačica Kaja Ostoji otvoreno je govorila o svom ljubavnom u najnovijoj emisiji "Ceca show". Voditeljki i pevačici Svetlani Ceci Ražnatović otkrila je kog je muža najviše volela, kao i da li joj je bilo bolje u vezi sa fudbalerom ili košarkašem. U… »
"Zvuči kao da se tuširaš": Koga je i zašto Miloš Biković pozvao usred emisije saznajte večeras u "Keš taksiju"

"Zvuči kao da se tuširaš": Koga je i zašto Miloš Biković pozvao usred emisije saznajte večeras u "Keš taksiju"

Blic pre 8 dana
Voditelj Miloš Biković u svakoj epizodi kviza "Keš taksi" svojom harizmom i smislom za humor zasmeje kako takmičare, tako i gledaoce kraj malih ekrana. U narednoj emisiji pogledajte kako izgleda kada takmičari potraže pomoć prijatelja, a onda se u… »
"Dok nisam bila u stanu dogovarao je viđanje sa drugom" Kaja Ostojić uhvatila momka u prevari: "Rekla sam mu da ne želim da…

"Dok nisam bila u stanu dogovarao je viđanje sa drugom" Kaja Ostojić uhvatila momka u prevari: "Rekla sam mu da ne želim da…

Blic pre 8 dana
Pevačica Kaja Ostojić u emisiji "Ceca show" na "Blic" TV otvoreno je progovorila o prevari koju je doživela od strane svog momka. U petak, 21. juna, od 22 časova, samo na "Blic" televiziji, MTS Iris TV KANAL 117, a na platformama Supernova i m:SAT na… »

Vesti dana »